P, 26.09.2022.

"airBaltic" septembrī sāks lidojumus uz Dubaiju

LETA
"airBaltic" septembrī sāks lidojumus uz Dubaiju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Creative Family/shutterstock.com

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" septembrī plāno sākt regulāros lidojumus maršrutā starp Rīgu un Dubaiju Apvienotajos Arābu Emirātos, aģentūru LETA informēja kompānijā.

"airBaltic" plāno piedāvāt lidojumus starp abām pilsētām četras reizes nedēļā. Lidojumiem starp Rīgu un Dubaiju tiks veikti ar "Airbus A220-300" lidmašīnām.

Aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss pauda, ka Dubaija gadiem bija viens no nozīmīgajiem galamērķiem, uz kuru no Rīgas netiek veikti lidojumi. "Tagad, oktobrī sākoties "Expo 2020", mēs piedāvāsim tiešos lidojumus no Rīgas," viņš sacīja.

Savukārt Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā Hanāna Halfāna Ubaida Alī Almadhanī minēja, ka lidojumu ieviešana starp Rīgu un Dubaiju veicinās ne tikai ekonomisko attīstību, bet arī radīs papildu iespējas politiskajām, kultūras un cilvēku savstarpējām saitēm starp Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Latviju.

Jau ziņots, ka "airBaltic" pagājušajā gadā kopumā pārvadāja 1,34 miljonus pasažieru, kas ir par 73% mazāk nekā 2019.gadā.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 3,86%.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu