Balcera pārstāvētā "Sharks" piedzīvo zaudējumu NHL spēlē

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: AP/ Scanpix

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" komanda sestdienas rītā pēc Latvijas laika piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē.

Arizonas "Coyotes" savā laukumā pārspēja Sanhosē "Sharks" ar 5:2 (1:0, 1:1, 3:1).

Balcers šajā duelī uz ledus pavadīja 12 minūtes un desmit sekundes, no tām pusminūti - mazākumā. Viņš trīsreiz meta pa vārtiem un divreiz bloķēja pretinieku metienus.

Liepājnieks šosezon 17 spēlēs guvis trīs vārtus un piecreiz rezultatīvi piespēlējis, iekrājot +/- rādītāju -3.

Kristians Dvoraks izvirzīja mājiniekus vadībā mača septītajā minūtē, taču Tomāšs Hertls 22.minūtē mazākumā rezultātu izlīdzināja.

Otrā perioda beigās Niks Šmalcs izvirzīja mājiniekus vadībā, bet izšķirošais pārsvars tika panākts pēdējās trešdaļas vidū, kad mājinieki divu minūšu un 11 sekunžu laikā guva trīs vārtus. Pēdējos no tiem guva Fils Kesels, izceldamies savā 1100.spēlē NHL.

Uzvarētāju rindās divi gūtie vārti Dvorakam, bet pa diviem rezultativitātes punktiem tika Kristianam Fišeram (1+1) un aizsargam Oliveram Ekmanam-Lāšonam (0+2).

"Sharks" 32 spēlēs guvusi 30 punktus un ir septītā starp astoņām Rietumu divīzijas komandām, kamēr "Coyotes" ar 35 punktiem 34 dueļos ieņem piekto pozīciju.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.