Diennakts laikā policisti pieķēruši 10 dzērājšoferus un divus narkotikas lietojušus autovadītājus

Policija. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 10 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un divus, kuri transportlīdzekli vadīja, būdami lietojuši narkotiskās vielas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā diennakts laikā apturēti četri dzērājšoferi un viens narkotikas lietojis autovadītājs, Zemgalē pie stūres alkohola reibumā pieķerti trīs šoferi, Kurzemē viens dzērājšoferis un viens narkotikas lietojis autovadītājs, bet Latgalē aizturēti divi autovadītāji, kuri bija sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Pagājušās nedēļas pēdējā dienā uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 213 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet četrus - par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 534 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 100 satiksmes negadījumi, tajos cietuši 12 cilvēki, bet bojāgājušo nav, liecina VP apkopotie dati.

Aktuālākās ziņas