Video Merzļikinam ar "Blue Jackets" vēl viens zaudējums Detroitā

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolumbusas "Blue Jackets" rindās otro dienu pēc kārtas piedzīvoja zaudējumu pret Detroitas "Red Wings".

"Blue Jackets" viesos ar 1:4 (0:1, 1:0, 0:3) piekāpās "Red Wings", kas dienu iepriekš uzvarēja ar 3:1.

Merzļikins "Blue Jackets" vārtos aizvadīja otro spēli pēc kārtas un atvairīja 25 no 27 metieniem, tverot 92,6% raidījumu pa vārtiem.

Latvijas izlases vārtsargs pirmo reizi tika pārspēts pirmā perioda 11.minūtē. Veiksmīgāk nospēlēt Merzļikinam liedza viņa komandas biedrs Gabriels Kārlsons, kurš metiena brīdī aizsedza vārtsarga redzamību, 1:0 panākot Jevgeņijam Švečņikovam. Pusotru minūti līdz otrā perioda beigām "Blue Jackets" rezultātu izlīdzināja, jo aktīvi uzbrukuma zonā nospēlēja Džeks Roslovičs.

Uzbrucējs atguva savai komandai ripu un īsi pēc tam vārtu priekšā pielaboja Olivera Bjorkstranda mestās ripas lidojuma virzienu. Merzļikins otro reizi kapitulēja nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām - Maikls Rasmusens bija pirmais pie ripas, kas atlēca no aizvārtes, un veiksmīgi novirzīja to vārtsargam starp kājām.

Pusotru minūti līdz spēles beigām Filips Hroneks ar tālu metienu tukšos vārtos panāca 3:1, bet Vladislavs Namestņikovs 21 sekundi vēlāk ar partneru palīdzību izmantoja "Blue Jackets" kļūdu laukuma centrā (4:1). Arī ceturtajos zaudētajos vārtos Merzļikins atradās uz rezervistu soliņa.

Sestdien Merzļikins zaudējumā pret Detroitas klubu atvairīja 31 metienu.

"Blue Jackets" zaudējusi pēdējās četrās spēlēs.

Kolumbusas vienība ar 34 punktiem 36 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem sesto vietu, kamēr pēdējā jeb astotā ar 28 punktiem ir "Red Wings".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.