"Man patīk, kā tas liek justies manam ķermenim." ASV precēta sieviete maksā svešam vīrietim par "mīļošanās" pakalpojumiem

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Bartashevich Karyna/Shutterstock.com

ASV kāda precēta sieviete atklāja, ka brīžos, kad vīrs nav mājās, viņa maksā profesionālam "mīļotājam" 80 ASV dolārus (67 eiro) stundā par viņas samīļošanu, vēsta portāls "Daily Mail". 

Lai arī Saskia ir precēta sieviete viņa saka, ka viņas vīrs neiebilst pret viņas maksas mīļošanos ar citu vīrieti.

Viņa izmanto pakalpojumu "Cuddlist", lai nolīgtu vīrieti, kas ierodas pie viņas mājās un jauki apskauj, kamēr viņas vīrs strādā citā štatā, lai uzsāktu savu aktiera karjeru.

Saskia ilgstoši ir prom no sava vīra Artūra un viņa atzīst, ka vēlas cilvēku pieskārienu, ko viņa iegūst no šī pakalpojuma.

"Daudzi cilvēki domā, ka tas ir dīvaini, ka izmantoju "mīļošanās" pakalpojumus, jo ​​esmu precējusies. Jāatzīst, ka man ir vienalga ko domā citi. Man patīk pieķeršanās un man patīk, kā tas liek justies manam ķermenim. Esmu pārliecināta, ka vīrs nav greizsirdīgs, jo viņš pats mani mudināja izmantot šos pakalpojumus. Viņš mani vairāk aizsargā nekā ir greizsirdīgs, ja vien esmu drošībā, tad viss ir labi," sacīja Saskia.

"Mums un Saskiai ir monogāmas attiecības, bet es nedomāju, ka glāsti un mīļošanās pārkāpj mūsu solījumus. Kad mēs esam kopā, mēs visu laiku mīļojamies, tāpēc es saprotu, ka viņai ir vajadzīgs šis cilvēciskais kontakts," sacīja vīrs Artūrs. 

Pats pakalpojuma sniedzējs atklāj, ka katru nedēļu viņš saņem ap 200 pieteikumu. "Man ir visdažādākie klienti - vīrieši, sievietes, vecāki klienti, jaunāki klienti, kas vēlas personisku saskarsmi un cilvēku mijiedarbību," sacīja vīrietis.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!