Vairākās "Narvesen" tirdzniecības vietās no ceturtdienas vairs nevarēs iegādāties Rīgas sabiedriskā transporta e-talonus

Sabiedriskais transports Rīgā.

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" e-talonu no ceturtdienas, 1.aprīļa, vairs nevarēs iegādāties daļā "Narvesen" tirdzniecības vietu, aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Narvesen Baltija" valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Viņa skaidroja, ka tas saistīts ar Rīgas sabiedriskā transporta un autostāvvietu elektronisko norēķinu sistēmu uzturētāja SIA "Rīgas karte" atklātā konkursa par Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšanu rezultātiem.

Šāda situācija konkursā izveidojusies, sadalot Rīgu 52 apkaimēs un pretendentu piedāvājumus vērtējot katrai no apkaimēm atsevišķi.

Pēc Dovidenas teiktā, iepirkuma procesā netika analizēts, cik viegli sasniedzamas un ērti pieejamas klientam ir potenciālās e-talona tirdzniecības vietas.

Dovidena uzsvēra, ka uzņēmumam ir svarīgi, lai klienti būtu informēti un rēķinātos ar jauno situāciju, kas zināmā mērā var ietekmēt to ikdienas gaitas.

No 1.aprīļa e-talonu Rīgā vairs nevarēs iegādāties "Narvesen" kioskos Nīcgales ielā 46a, Kurzemes prospektā 15a, A.Deglava ielā 160, Kr. Barona ielā 97, Brīvības gatvē 432, Murjāņu ielā 58, Brīvības gatvē 430, Katoļu ielā 4, Dambja ielā 10, Miera ielā 45, Dzirciema ielā 51, Kuldīgas ielā 1, Talejas ielā 1, Dzirciema ielā 1, K. Ulmaņa gatvē 88A, K. Ulmana gatvē 84, Eksporta ielā 3a, Pilsoņu ielā13, Saharova ielā 2.

Tāpat e-talonu vairs nevarēs iegādāties "Narvesen" kioskos Ādažos, Rīgas gatvē 5a, Olainē, Zemgales ielā 1a, Ogrē, Brīvības ielā 9, Jelgavā, Pasta ielā 26, Jūrmalas Slokas stacijā un starptautiskās lidostas "Rīga" 2.stāva "Narvesen".

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Narvesen Baltija" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 10,593 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Norvēģijas "Retain Convenience". "Narvesen Baltija" patiesā labuma guvēji ir trīs Norvēģijas valstspiederīgie - Ods Reitans, Ūle Rūberts Reitans un Mangnuss Reitans.

"Narvesen Baltija" apgrozījums 2019.gadā bija 68,058 miljoni eiro, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa bija 813 711, kas ir sarukums par 48,5%. 2020.gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti.