S 17.04.2021.

Nepārraujama emocionālā saikne: seši Zodiaka spēcīgākie pāri

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Oxik/Shutterstock.com

Spēcīga savstarpējā pievilkšanās, emocionālā saikne un pamatīga jautrība - tas raksturo sešus Zodiaka spēcīgākos un uzticīgākos pārus, vēsta portāls "In Style". 

Zivis un Skorpions

Zivīm un Skorpionam var būt daudz atšķirību, daudz personīgo interešu, taču viņus neticami pievelk vienu pie otra. Viņi, iespējams, zina, ka katrs no viņiem ir pilns ar rakstura grūtībām, taču tas nekļūst par šķērsli attiecību uzsākšanai. Skorpioni un Zivis, izveidojuši pāri, burtiski saplūst un skatās vienā virzienā. Zināmā mērā šī idille ir Zivju nopelns, kas spēj paklausīt Skorpionam, tādējādi izlīdzinot visas grūtības.

Vērsis un Vēzis

Šo zīmju pārstāvji, būdami kopā, gandrīz nekad nestrīdas, jo zina, kas vajadzīgs veselīgām attiecībām. Katrs no viņiem zina, kā ieklausīties, zina, kā sadzirdēt un ir gatavs palīdzēt partnerim it visā. Vēzis un Vērsis veido brīnišķīgu, ilgstošu savienību, kuru var apdraudēt tikai viena no pāra pārmērīgā koncentrēšanās uz mērķi.

Auns un Ūdensvīrs

Auniem un Ūdensvīriem ir kopīga nepatika pret pārlieku lielu jūtu izrādīšanu un publicitāti. Viņi dod priekšroku formulai "laime mīl klusumu". Viņi pastāv par to, līdz minimumam sašaurinot saziņas loku ar nepiederošajiem un izvēloties darbu nevis birojā, bet mājās. Jūs varat redzēt, kā parkā klusi staigā Auns un Ūdensvīrs. Viņi spēj stundām ilgi klusēt, bet tas ir labi. Kāpēc jārunā, ja viss jau ir skaidrs. Viņi vienkārši jūtas labi kopā un ļauj pārējai pasaulei iet viņiem līdzi. 

Dvīņi un Ūdensvīrs

Šis ir tieši tas gadījums, kad pretstati, antagonisti tiek piesaistīti viens otram. Ierobežotais Ūdensvīrs sarauc pieri par Dvīņu uzvedību, nesaprot, kā tu vari neko nedomāt un vienkārši dzīvot. Tomēr tad viņš saprot, ka šī izturēšanās patīk arī pašam atturīgajam un atbildīgajam Ūdensvīram. Viņi vieni paši nekļūs atbrīvotāki, bet kopā ar Dvīņiem atklās, ka viņiem ir ļoti labi kopā.

Ūdensvīrs un Svari

Viņiem vienmēr ir abpusēja interese, un pat tad, kad kaisle pāries, stipra mīlestības izjūta paliks mūžam. Laimīgu un noturīgu attiecību pamats ir spēja samierināties un rast kompromisa risinājumus. Svariem šajā pārī jāpievērš lielāka uzmanība, jo viņi nevar ciest vienatni. Ūdensvīrs spēj dot visu, kas viņam ir, un ļoti novērtē Svaru uzticamību. Turklāt viņiem bieži ir vieni un tie paši vaļasprieki, un viņiem parasti patīk darīt lietas kopā, nesēžot dažādos istabas stūros.

Vēzis un Skorpions

Vēzis un Skorpions var atšķirties visos aspektos, izņemot galveno - savstarpējo aizraušanos. Viņi reti garlaikojas viens otra klātbūtnē, pat ja viņi runā par visādām nejēdzībām. Problēma ir tā, ka viņu jūtas izpaužas viļņveidīgi. Ir svarīgi tikai uzraudzīt skaļi izteikto: dažreiz kaislību karstumā jūs varat nopietni ievainot partneri.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!