"Tas ir stipri par maz..." Zināms, no kādas summas pirms potenciālās cīņas pret Nganū atteicies leģendārais Džons Džounss

Džons Džounss

FOTO: AFP / Scanpix

UFC superzvaigzne Džons Džounss savā "Twitter" kontā atklāja, ka pārrunas par iespējamo supercīņu pret Fransisu Nganū nevedoties tik veiksmīgi, cik gribētos, tieši finansiālo jautājumu dēļ.

Pēc Fransisa Nganū pārliecinošās uzvaras par Stipi Miočiču un smagā svara čempiona jostas iegūšanas nākamais loģiskais kamerūnieša solis būtu cīnīties ar UFC leģendu Džonu Džounsu, kurš jau ilgāku laiku gatavojas savai debijai smagsvaros.

Tomēr Deinas Vaita un Džounsa attiecības vismaz publiskajā telpā jau ilgāku laiku nav bijušas pašas labākās. Vaits pēc Nganū uzvaras sacīja, ka viņš saprastu, ja Džounss negribētu cīnīties pret kamerūnieti. Savukārt Džounss sociālajos medijos aicināja UFC lauzt viņa līgumu.

Tagad Džounss ir nācis klajā arī ar ierakstu par finansiālajām pārrunām.

"Man bija īsa saruna ar UFC juristu pirms dažām dienām. Šobrīd es pastāvu uz to, ka piedāvājums astoņu līdz 10 miljonu rādiusā ir daudz par maz šāda apmēra cīņai. Tas ir vienīgais, kas līdz šim ir bijis apspriests," rakstīja Džounss.

Tāpat bijušais pirmā smagā svara čempions, kurš ir viens no visu laiku labākajiem un titulētākajiem organizācijas cīkstoņiem, atklāja, ka visas savas karjeras garumā, neskatoties uz spilgtajiem rezultātiem, viņš no UFC puses par vienu cīņu nav saņēmis vairāk par diviem miljoniem.

Džounsa vēlme pieprasīt ievērojamu algas paaugstinājumu ir saprotama. Galu galā, runa ir par Fransisu Nganū, kurš ir, iespējams, pats biedējošākais vīrs visā MMA sportā, kā arī nevar aizmirst faktu, ka cīņa pret tik augsta kalibra pretinieku arī būtu Džounsa debija jaunā svara kategorijā.

Lai gan Džounss savas karjeras laikā ir izcīnījis 26 uzvaras, piedzīvojot vienu zaudējumu, pāreja jauna svara kategorijā allaž ir pārbaudījums, līdz ar to Džounsa prasībām ir savs pamats.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!