O 11.05.2021.

Bankā Jelgavā aiztur agresīvu vīrieti ar pneimatisko ieroci, gāzes baloniņu, steku un nazi

Nazis.

FOTO: Shutterstock

Trešdien bankas filiālē Jelgavā aizturēts agresīvs vīrietis, pie kura likumsargi atrada pneimatisko ieroci, gāzes baloniņu, steku un nazi, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa. 

Sākotnējā informācija liecina, ka kādas bankas filiālē Mātera ielā Jelgavā bez iepriekšēja pieraksta ieradās 1976.gadā dzimis vīrietis. Viņš uzvedās agresīvi, izteica draudus bankas darbiniekiem, smēķēja iekštelpās, kā arī veica huligāniska rakstura darbības un sabojāja iestādes inventāru.

Bankas apsargs izsauca Jelgavas Pašvaldības policiju, kas, veicot aizturēšanu, pie vīrieša atrada pneimatisko ieroci, gāzes baloniņu, teleskopisko steku un arī atvāžamo nazi. Uz notikuma vietu tika izsaukta arī VP, kas vīrieti nogādāja Jelgavas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess. Atbilstoši Krimināllikuma 231.panta otrajai daļai par huligānismu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.