Ontužāns nāk uz maiņu zaudētā Vācijas trešās līgas spēlē

Daniels Ontužāns
Daniels Ontužāns Foto: Sanita Sparāne (Latvijas Futbola federācija)

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns sestdien Vācijas pēc spēka trešajā līgā iesaistījās spēlē, nākot uz maiņu un nopelnīja dzelteno kartīti, taču Minhenes "Bayern II" komanda savā laukumā cieta zaudējumu.

"Bayern" jaunā maiņa ar rezultātu 2:3 (1:1) savā laukumā atzina "VfB Lubeck" pārākumu.

Ontužāns uz maiņu nāca 70.minūtē, kad rezultāts bija 2:2, nomainot komandas otro vārtu guvēju Torbenu Reinu. 12 minūtes vēlāk Latvijas futbolistam tika piešķirta dzeltenā kartīte.

21 gadu vecais futbolists "Bayern II" sastāvā 3.līgas mačā debitēja februāra otrajā pusē.

Oktobra vidū viņš devās laukumā Vācijas kausa spēlē "Bayern" pirmās komandas rindās, kad minheniešiem bija svarīgi pietaupīt pamatsastāva spēlētājus.

Mājinieki divreiz izvirzījās vadībā, taču uzvaru izcīnīja Lībekas komanda, kurai uzvaru nesošos vārtus 84.minūtē guva Janiks Deihmans.

"Bayern II" ar 33 punktiem 30 spēlēs ieņem 16.vietu trešajā līgā, kas Vācijas futbola hierarhijā ir starp otro bundeslīgu un reģionālajām līgām.