VIDEO ⟩ Merzļikins tiek nomainīts komandas zaudējumā pret "Panthers"

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AP/ Scanpix

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) neveiksmīgu spēli pret Floridas "Panthers" vienību aizvadīja latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins.

Kolumbusas "Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 2:5 (0:0, 0:3, 2:2) atzina Floridas "Panthers" hokejistu pārākumu.

Merzļikins šajā mačā vārtus sargāja pirmos divus periodus, atvairot 22 no 25 pretinieku izdarītajiem metieniem. Neveiksmīgu nogriezni latviešu vārtsargs piedzīvoja otrā perioda pirmajā pusē, kad nepilnu piecu minūšu laikā nācās kapitulēt trīs reizes.

Sākoties trešajam periodam, Kolumbusas vārtos stājās Jonass Korpisalo, tomēr arī viņš kapitulēja jau trešdaļas trešajā minūtē, kopumā atvairot 12 no 13 pretinieku metieniem. Pēdējo ripu "Panthers" hokejists Alekss Venbergs raidīja tukšos "Blue Jackets" vārtos.

Šajā spēlē darba netrūka pretinieku vārtu vīram Sergejam Bobrovskim, kurš atvairīja 44 no 46 savas bijušās komandas hokejistu metieniem.

"Blue Jackets" rindās šajā mačā ar vārtu guvumiem izcēlās Olivers Bjorkstrands un Zeks Verenskis.

Savukārt "Panthers" komandā ar "hat-trick" atzīmējās jau pieminētais Alekss Venbergs. Tāpat pa vienam precīzam raidījumam pievienoja arī Makenzijs Vīgers un Frenks Vatrano.

"Blue Jackets" šosezon ar 39 spēlēs izcīnītiem 36 punktiem ieņem septīto pozīciju Austrumu divīzijā, kuras otrajā vietā ar 54 punktiem 38 mačos ir Floridas "Panthers".

Nākamo spēli Kolumbusas hokejisti aizvadīs jau šovakar, pusnaktī aizvadot otro maču pēc kārtas pret "Panthers".

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!