Diennakts laikā policisti pieķēruši 18 dzērājšoferus un vienu narkotikas lietojušu autovadītāju

Ilustratīvs attēls

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 18 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un vienu, kurš transportlīdzekli vadīja, būdams lietojis narkotiskās vielas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā diennakts laikā apturēti seši dzērājšoferi, Zemgalē un Vidzemē pie stūres alkohola reibumā pieķerti katrā pa trīs šoferiem, bet viens Vidzemē spēkratu bija vadījis, būdams lietojis narkotikas. Kurzemē pieķerti divi dzērājšoferi, bet Latgalē aizturēti četri autovadītāji, kuri bija sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Pagājušās nedēļas pēdējā dienā uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 314 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet vienu - par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 614 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 44 satiksmes negadījumi, tajos cietuši 10 cilvēki, bet bojāgājušo nav, liecina VP apkopotie dati.

Aktuālākās ziņas