O, 16.08.2022.

"Žanī redzu tikai auklīti..." Magone vēlas atjaunot dzirksti laulībā un pēc padoma vēršas pie Uģa Kuģa

Apollo.lv
"Žanī redzu tikai auklīti..." Magone vēlas atjaunot dzirksti laulībā un pēc padoma vēršas pie Uģa Kuģa
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Pēc skaļajiem skandāliem, kas nesen pāršalca visu Latviju, “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Šutovienes un viņas vīra Žaņa attiecības nonākušas strupceļā. Lai arī vīrs apņēmies meklēt darbu Latvijā un būt tuvāk ģimenei, atšķirīgie dzīves uzskati, greizsirdība un nesaskaņas abu starpā nav rimušas.

Tāpēc jaunākajā šova sērijā, kas jau šovakar nonāks pie “STV Pirmā!’ skatītājiem, Magone devusies pēc padoma pie vēdiskā filosofa Uģa Kuģa, cerot, ka viņa atklāsmes palīdzēs no jauna iekurt padzisušo mīlas ugunskuru?

Pirms ķerties pie detalizētas Magones un Žaņa attiecību šķetināšanas, Uģis Kuģis vēlēsies aprunāties ar Magoni divatā un interesēsies par viņas iepriekšējām attiecībām – vai apņēmīgās sievietes dzīvē ir bijis kāds vīrietis, uz kuru viņa varētu paļauties un sekot?

“Diezgan čābīgi, visi bijuši ar kreizumiem.” Magones sacītie vārdi izbrīnīs Uģi Kuģi, kurš neslēps pārsteigumu, sakot - “vai tiešām četri vīrieši un visi kā saka – būrītis ir, putniņi nav?” Kamēr Magone steigs skaidrot, ka ne reizi vien attiecību sākumā jutusies izmisusi, bez darba, ar bērnu uz rokām un, iespējams, tāpēc pie vīrieša ķērusies gluži kā pie glābšanas riņķa.

“Nepareizie kritēriji, pēc kā to sirdi vadīt,” spriež Magone un atklāj, ka esošajās attiecībās ar Žani vīrā vairs neredzot nedz seksīgu, nedz pievilcīgu vai intelektuāli vīrieti, bet gan bērnu tēvu jeb Uģa Kuģa vārdiem runājot – “auklīti.” Arī uzmanību un komplimentus no viņa saņemot gaužām reti, tā vietā nākas samierināties ar pārmetumiem un intīmās dzīves trūkumu.

Pēc visa dzirdētā Uģis Kuģis spriedīs, ka Magones dzīvē pietrūkst vīrietis, kas spētu par viņu parūpēties: “Tu principā esi tā kā tāds vecis, kas rukā, tad vēl jādod sekss, nekāds mīļums nav un tu dragā tā kā tāda “vecene ar pautiem”.”

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu