Amerikā bijušais MMA cīkstonis pēc savas draudzenes sašaušanas tiek nogalināts

Pamatīgs konflikts izcēlies ASV Jaunmeksikas štatā, kā rezultātā dzīvību zaudējis bijušais jaukto cīņas mākslu (MMA) cīkstonis Tailers Īsts, vēsta "Bloody Elbow".

Bijušais MMA cīkstonis Īsts notikuma vietā ir atrasts miris ar šautām brūcēm.

Tiek ziņots, ka 30 gadus vecais Īsts sašāva savu dzīves biedreni un izvilka viņu ārpus mājas, kur cīkstoni letāli sašāva kāda cita persona, kas tobrīd atradusies mājā. Šīs personas identitāte vēl netiek atklāta un šobrīd ir uzsākta meklēšana, jo šāvējs pēc Īsta savainošanas pameta notikuma vietu vēl pirms policijas ierašanās.

Savukārt savainotā Īsta draudzene tika nogādāta slimnīcā un ir stabilā stāvoklī.

Šis gan nebija pirmais incidents, kurā bijušais cīkstonis bija iesaistīts. 2012. gadā viņa bijusī draudzene cīkstoni apsūdzēja vardarbības pielietošanā, norādot, ka viņš vairākas dienas bijis narkotisko vielu ietekmē.

Īsta problēmas ar likumu turpinājās arī pagājušajā gadā, kad viņš tika apsūdzēts 3000 ASV dolāru nozagšanā no sava mirušā vectēva bankas konta.

Savas karjeras laikā Īsts cīnījās tādās organizācijās kā "Bellator" un LFC, kā arī kļuva par "King of the Cage" smagā svara čempionu. 21 profesionālajā cīņā viņš izcīnīja 15 uzvaras un piedzīvoja sešas neveiksmes, oktagonā pēdējo reizi izejot 2016. gadā, kad ar tehnisko nokautu tika piedzīvots zaudējums.