Hārtlija vadītā "Avangard" piedzīvo pirmo zaudējumu Gagarina kausa pusfinālā

Omskas "Avangard" komanda

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas "Avangard" trešdien piedzīvoja zaudējumu trešajā Gagarina kausa izcīņas pusfināla spēlē.

"Avangard" (Krievija) mājās piekāpās Kazaņas "Ak Bars" ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0), sērijā līdz četrām uzvarām esot vadībā ar 2-1.

Viesi divu vārtu vadību bija panākuši līdz astotās minūtes vidum, ar precīziem raidījumiem izceļoties Romanam Rukavišņikovam un Dmitrijam Voronkovam.

Mājiniekiem izdevās atspēlēt tikai vienus vārtus, ko 36.minūtē iespēja Kļims Kostins.

Mājiniekiem 36 metienus vārtos atvairīja Šimons Hrubecs, bet viesiem ar 27 "Avangard" metieniem galā tika savulaik Rīgas "Dinamo" uzspēlējušais Timurs Biļalovs.

Otrā pusfinālā Maskavas CSKA ar rezultātu 3-0 sērijā ir vadībā pret Sanktpēterburgas SKA. CSKA vienībā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.