VIDEO ⟩ "Oilers" spīdeklis Draizaitls komandas uzvarā gūst "neiespējamus" vārtus

Leons Draizaitls
Leons Draizaitls Foto: AFP / Scanpix

Ar efektīgu vārtu guvumu aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās Edmontonas "Oilers" superzvaigzne Leons Draizaitls.

Edmontonas "Oilers" viesos ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Otavas "Senators" hokejistus.

Edmontonas vienībai visus vārtu guvumus sarūpēja komandas divas spožākās zvaigznes - Konors Makdeivids un Leons Draizaitls.

Makdeivids trešā perioda pusē izcēlās ar uzvaru nesošo ripu, savukārt Draizaitls izcēlās ar "hat-trick", trešo ripu pretinieku tukšos vārtos raidot sekundi pirms mača beigām.

Sevišķi efektīgs bija vācieša otrais vārtu guvums otrajā periodā, kad viņš no nulles leņķa pārspēja pretinieku vārtu vīru Markusu Hogbergu.

"Oilers" šosezon ar 40 spēlēs iekrātiem 50 punktiem ir otrie Ziemeļu divīzijā, kur pēdējo vietu ar 30 punktiem 40 mačos ieņem "Senators".

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!