T 14.04.2021.

Meganas Mārklas skarbākais kritizētājs Pīrss Morgans atklāj, ka saņēmis pateicības vēstules no karaļnama

Pīrss Morgans.

FOTO: Reuters/ScanPix

Britu telekanāla ITV raidījuma "Good Morning Britain" ilggadējais vadītājs Pīrss Morgans, kurš pēc kolēģu nosodījuma Meganas Mārklas kritizēšanā pameta darbu, nu atklājis, ka saņēmis ziņas no karaliskās ģimenes, kurās tā viņam pateicas par aizstāvību. 

Pīrss Morgans intervijā raidījumam "Extra" atklāja, ka saņēmis ziņas no Lielbritānijas karaliskās ģimenes, jo spējis nostāties pret prinča Harija un Meganas Mārklas apsūdzībām. 

Tomēr viņš atteicās atklāt, vai ziņas sūtītas no karaliskā klana vecākajiem locekļiem.

"Man ir pienākuši daži ziņojumi vairāku karaliskās ģimenes locekļu vārdā. Es negrasos iedziļināties tajā, kas tur bija rakstīts, bet tā bija pateicība, ka kāds spēja nostāties pret prinča Harija un Meganas Mārklas apsūdzībām," sacīja Morgans.

Atbildot uz jautājumu, ko viņš teiktu Mārklai, ja viņam būtu iespēja, Pīrss sacīja, ka viņš vēlētos uzdot dažus sarežģītus jautājumus.

"Es teiktu Meganai Mārklai: "Apsēdies ar mani un ar savu vīru tikpat garā intervijā, kā ar Opru. un ļaujiet man uzdot jums sarežģītākus jautājumus par visām jūsu pretenzijām. Ja jūs tik ļoti ienīstat karalisko ģimeni, kāpēc jūs paturat savus karaliskos titulus? Kāpēc lai jūs to nedarītu, ja ar to iespējams nopelnīt miljoniem dolāru?" sacīja Morgans. 

Atgādinām, ka divas dienas pēc tam, kad klajā nāca Saseksas hercogu pāra intervija ar Opru Vinfriju, Morgans un viņa kolēģis, laika ziņu vadītājs Alekss Beresfords pārraides laikā apsprieda intervijā izskanējušos pārmetumus britu karaļnamam. 

Diskusijai iekarstot, Morgans pameta tiešraidi pēc tam, kad Beresfords pārmeta viņam viņu nemitīgu Meganas Mārklas kritizēšanu.

Morgans tomēr stingri palika pie sava, sakot: "Es teicu, ka neticu Meganai Mārklai Opras intervijā. Man bija laiks, lai pārdomātu savu viedokli, taču es to nemainīšu - es joprojām viņai neticu. Ja tu noticēji, labi. Vārda brīvība ir kalns, uz kura esmu gatavs mirt. Paldies par mīlestību un naidu. Es turpmāk pavadīšu vairāk laika ar savu viedokli."