T 14.04.2021.

Svinīgā "Trīs Zvaigžņu balvas 2020" ceremonijā tiks paziņoti 2020. gada Latvijas labākie sportisti

Mairis Briedis, Kristaps Porziņģis, Elvis Merzļikins, Toms Skujiņš un Dainis Krištopāns

FOTO: LETA/AFP/AP/Reuters/Scanpix/TVNET kolāža

Šodien "Trīs Zvaigžņu balvas 2020" ceremonijā tiks paziņoti 2020.gada labākie sportisti.

Ceremonijas tiešraide būs skatāma plkst.21.10 kanālā TV3.

Piektdienas vakarā tiks pasniegti apbalvojumi 12 kategorijās - Gada izrāviens sportā, Gada notikums sportā, Gada sporta federācija, Gada sporta komanda, Gada sporta komanda individuālajos sporta veidos, Gada sporta pašvaldība, Gada sportiste, Gada sportists, Gada treneris, Mūža ieguldījums sportā, Paralimpiskais sportists/-e un Sporta pedagogs/-ģe.

Balva tiks pasniegta pirmo reizi un par godu šim notikumam mākslinieks Artūrs Analts ir radījis īpašu balvu, kas simbolizē sportistu ceļu uz uzvaru.

"Trīs Zvaigžņu balva" pasniegšana norisināsies saskaņā ar valstī pieņemtajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem un Kultūras ministrijas vadlīnijām. Filmēšana "Hanzas peronā" tika organizēta tā, lai klātienē vienlaicīgi atrastos minimāls cilvēku skaits, uz filmēšanu tika aicināti tikai laureāti un skatītāju vietas zālē bija tukšas.

Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumu "Trīs Zvaigžņu balva 2020" organizē Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Sporta federāciju padome, ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Pirms tam kopš 2005.gada "Latvijas Gada balvu sportā" rīkoja "Igo Japiņa sporta aģentūra".

"Latvijas Gada balva sportā 2019" par aizpērnā gada labākajiem sportistiem tika atzīti tenisiste Anastasija Sevastova un skeletonists Martins Dukurs.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!