P, 26.09.2022.

Uzzinot, ka Kasparam Kambalam bijuši vairāki simti sieviešu, Uģis Kuģis izaicina viņu ievērot celibātu

Apollo.lv
Uzzinot, ka Kasparam Kambalam bijuši vairāki simti sieviešu, Uģis Kuģis izaicina viņu ievērot celibātu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Jau šovakar pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks jauns un kaislīgs pašmāju attiecību šovs “Mīla burbulī”, kurā seši sabiedrībā zināmi pāri dalīsies pieredzē un atklās savus noslēpumus, kā pandēmija, jaunie ikdienas noteikumi un rutīna ietekmējusi attiecības un arī mīlas dzīvi. 

Slavenības centīsies rast atbildes uz pēdējā laika izaicinošāko jautājumu – kas notiek ar mīlestību, kad to iesprosto četrās sienās? Netiks slēptas pašas intīmākās detaļas un privātās dzīves aizkulises, kā arī pāri būs gatavi atklātām sarunām un draiskām dullībām – Kaspars Kambala demonstrēs romantikas paraugstundu un kopā ar savu mīļoto Olgu dejos uz ielas, Horens Stalbe zibinās plikumus, bet Andris Brīnums sieviņu pārsteigs ar visai savdabīgu dāvanu – makšķeri un gumijas zābakiem, tā parādot savu izpratni par intīmu atpūtu divatā.

Līdzās jestriem uzdevumiem kaisles dzirksts stiprināšanai, pāri savā starpā dalīsies arī attiecību pieredzē, kas, kā jau šādai kompānijai piedien, ir visai raiba.

Īpaši interesanta izvērtīsies Uģa Kuģa saruna ar sportisko Kasparu Kambalu – vēdiskais filosofs interesēsies, vai skandalozo vīrieti kādreiz romantikā ir “pievīlusi apakšējā čakra un aizvilkusi pie citām”.

Kaspars nekautrējoties sacīs, ka gadījies visādi – esot gan ļāvies paralēlām attiecībām, gan bijis uzticīgs vienai sirdsdāmai un lēš, ka esot nodevies mīlas priekiem ar 300 vai pat 500 sievietēm.

Dzirdētais acīmredzami šokēs Uģi Kuģi, jo saskaņā ar vēdisko filosofiju, jebkura sieviete, ar kuru vīrietis bauda tuvību, teorētiski skaitoties viņa sieva.  “Tev nav bail, ka tās visas sievietes, kas tev bijušas, atriebsies nākamajā dzīvē?”

Kasparam gan atbilde nebūs tālu jāmeklē: “Bet varbūt es biju labs vīrs? Uz to laiku, kamēr biju. Un tad varbūt tās 300 sievas man dos spēku,” jokos bokseris, kurš šobrīd bauda īstu ģimenes laimi kopā ar mīļoto.

Dzirdot to, cik lielu lomu Kaspara dzīvē spēlē seksuālas attiecības, Uģis vīrieti rosinās uz kādu drosmīgu izaicinājumu: “Es tev iesaku zini ko? Pamēģini ievērot celibātu 40 dienas un tu tik labi atcerēsies dzejoļus! Tu visu Čaka grāmatu atcerēsies ar dzejoļiem.”

Tik radikālām pārmaiņām dzīvē Kaspars gan nebūs gatavs un steigs pārtraukt sarunu ar Uģi, aizbildinoties, ka “esot jāskrien.”

Jaunajā “STV Pirmā!” šovā “Mīla burbulī” savas attiecības TV kameru priekšā izrādīs bokseris Kaspars Kambala un mīļotā sieviete Olga, skanīgās balss īpašniece Jenny May ar vīru Gati Babri, atraktīvais mūziķis Sandis Kiops un viņa mīļotā Daina, iedvesmojošais vēdiskais filosofs Uģis Kuģis un sieva Linda, dueta “Sandra” līderis Andris Brīnums ar sievu Oksanu, kā arī nesen par vecākiem kļuvušais mūziķis Horens Stalbe un viņa simpātiskā izredzētā Lusine Caturova

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu