VIDEO Kivlenieks "Monsters" graujošā uzvarā ielaiž divus vārtus (1)

Matīss Kivlenieks
Matīss Kivlenieks Foto: AP/Scanpix

Latvijas vārtsargs Matīss Kivlenieks sestdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē ielaida vien divus vārtus un palīdzēja Klīvlendas "Monsters" vienībai izcīnīt graujošu uzvaru.

Monsters" viesos ar 9:2 (3:2, 3:0, 3:0) uzvarēja Ročesteras "Americans".

Kivlenieks atvairīja 12 no 14 metieniem, abus vārtus ielaižot pirmajā periodā. Spēles otrajā minūtē Kivlenieku pārspēja Grifins Lūks, bet Stīvens Fogertijs izcēlās četras minūtes līdz pirmā perioda beigām.

Vārtus un trīs rezultatīvas piespēles nopelnīja Džeiks Kristiansens un Tomass Šemičs, bet par vienu piespēli mazāk Liemam Faudijam.

"Monsters" ar 19 punktiem 15 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem otro vietu.

Citā spēlē Manitobas "Moose" mājās ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Belevilas "Senators".

Haralds Egle šajā spēlē divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

"Moose" uzvaru papildlaika pirmajā minūtē izrāva Džefs Malots.

Kanādas divīzijā "Moose" ar 22 punktiem 23 spēlēs ieņem otro vietu.

Tikmēr Providensas "Bruins" viesos ar 1:6 (0:1, 0:2, 1:3) piekāpās Hārtfordas "Wolf Pack".

Eduards Tralmaks divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Divus vārtus "Wolf Pack" komandā guva Tajs Ronings.

"Bruins" ar 27 punktiem 18 mačos Atlantijas divīzijā ieņem pirmo vietu.

AHL sezona sākās 5.februārī un tajā 28 vienības sadalītas pa piecām divīzijām, kurās nav vienāds komandu skaits. Komandas regulārajā čempionātā aizvadīs arī nevienādu spēļu skaitu.