Video ⟩ Bļugers uz ledus atgriežas ar rezultatīvu piespēli un uzvaru

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: Reuters/ScanPix

Teodors Bļugers pēc savainojuma sadziedēšanas pagājušajā naktī (pēc Latvijas laika) atgriezās laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā, palīdzot Pitsburgas "Penguins" komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

"Penguins" hokejisti viesos ar 5:2 apspēlēja Ņūdžersijas "Devils", izcīnot trešo panākumu pēc kārtas.

Bļugers traumas dēļ laukumā nebija devies kopš 15 marta.

Atgriešanās mačā viņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli jau trešajā minūtē, kad rezultātu atklāja Koltons Skevjū.

Uz ledus Bļugers pavadīja 13:44 minūtes, no kurām 1:08 spēlēja mazākumā. Viņš izpildīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja sešos no 14 iemetieniem un maču pabeidza ar lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Skevjū, bet ar "hat-trick" izcēlās Džeiks Gencels.

26 gadus vecais Bļugers šosezon piedalījies 29 spēlēs, kurās guvis 4 vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles partneriem.

"Penguins" komanda pēdējās 10 spēlēs izcīnījusi astoņas uzvaras.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs 16. aprīlī savā laukumā pret Filadelfijas "Flyers".

Turnīra tabulas Austrumu divīzijas kopvērtējumā "Penguins" ar 42 mačos iekrātiem 56 punktiem ieņem trešo vietu.