VIDEO ⟩ "Mēs neesam romantisks pāris." Uģa Kuģa sieva komentē attiecības ar vīru un izrāda abu mājokli

Apollo.lv
"Mēs neesam romantisks pāris." Uģa Kuģa sieva komentē attiecības ar vīru un izrāda abu mājokli
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

“Mēs esam nūģu ģimenīte un nekaunamies,” “STV Pirmā!” pāru attiecību šovā “Mīla burbulī” savu ģimeni ar humoru raksturojis Uģis Kuģis. Vēdu pārzinātājs neslēpj - pandēmijas “uzspiestā” kopā būšana viņu attiecībām nebūt nav traucējusi.

Arī strīdi pāra starpā ir reta parādība – un. kā saka pats Uģis, notiekot ne biežāk kā reizi mēnesī, kad sievai esot “īpašās dienas”. Tad Uģis viņai mīļi piedāvājot ieslēpt galvu savās “maģiskajās” krūšu spalvās un visas rūpes pagaisīšot. Savukārt viens no vīrieša mīļākajiem mirkļiem ir brīdis, kad dēliņš ir nolikts gulēt, bet sieva mīļi ieritinās viņa azotē.

Šovā “Mīla burbulī,” Uģis Kuģis ar sievu Lindu izrāda, kā uztur kaisles un romantikas dzirksti attiecībās, ļaujot skatītājiem ielūkoties arī Kuģu ģimenes mājoklī. To pēc “pinterest” atrodamām idejām iekārtojis pats Uģis, īpašu vietu atvēlot ne tikai grāmatām, bet arī divām atsevišķām guļamistabām.

Jo, kā zināms, atšķirīgs šajā ģimenē ir viss – gan fakts, ka Linda un Uģis guļ atsevišķi, gan uzskati par pienākumu sadali pāra starpā un ģimenes budžeta plānošana.

Uģis Kuģis finanšu jautājumus atstājis tikai un vienīgi savā pārziņā. Vēl vairāk – rēķinu nomaksa viņa sievai ir “tabu tēma” un tos viņš no dzīves biedrenes rūpīgi slēpj – Linda nezinot, vai ģimenes kontā ir 0 vai 1000 eiro, var dzīvot sievišķīgā mierā un veltīt visu uzmanību bērnam un mājas solim.

Uģa Kuģa un viņa sievas Lindas attiecības viņu neparastā dzīvesstila un attiecību formāta dēļ interesē daudzus. Kuģu ģimenes modelis ir atšķirīgs no sabiedrībā ierastā, tādēļ ieskatīties kolorītā pāra ikdienā vēlas teju vai ikviens. Uģis un Linda ir precējušies jau divus gadus, bet pirms gada viņu ģimenē ienāca dēls Krišna Tamals.

Savukārt savas attiecības abi izvēlējušies balstīt nevis uz romantiku, bet cieņu un sapratni: “Mēs bijām ļoti praktiski un teicām, ka baigai mīlestībai neticam,” bilda Uģis Kuģis, bet sieva papildināja – “mums nebija prioritāte iemīlēties. Es teiktu, ka mēs neesam romantisks pāris. Manuprāt, tā romantika reizēm ir pārspīlēts moments. Cilvēkiem varbūt liekas, ka pāriem visa mūža garumā jābūt super kaislīgiem. Mūsu skatījumā tā tas nav. Ir jāciena vienam otru, jāizpilda savs pienākums. Tad cilvēks jūtas mīlēts un jūtas, ka par viņu parūpējas.” 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu