Pk, 2.12.2022.

Polijā novērota "noslēpumaina būtne" izrādās konditorejas izstrādājums

Apollo.lv
Polijā novērota "noslēpumaina būtne" izrādās konditorejas izstrādājums
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Noslēpumainā radība" - kruasāns ceriņu krūmā Krakovā.
"Noslēpumainā radība" - kruasāns ceriņu krūmā Krakovā. Foto: KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami/Facebook

Dzīvnieku kontroles dienests Polijas pilsētā Krakovā nesen ir saņēmis visnotaļ savādu izsaukumu - viņi saņēmuši ziņas par kokā uzglūnošu neparastu radījumu, taču uz vietas konstatējuši, ka runa ir bijusi par konditorejas izstrādājumu, vēsta BBC.

Dienesta darbinieki medijiem ir paskaidrojuši, ka ir jutušies skeptiski par iespēju, ka kāds liela izmēra reptilis varētu būt izdzīvojis samērā zemās Krakovas pavasara temperatūras, viņi ir pieļāvuši domu, ka ziņojumā pieminētā radība varētu būt kāds eksotisks mājdzīvnieks, kuru ir pametuši īpašnieki.

"Cilvēki baidās atvērt logu, jo pastāv risks, ka šī radība pa to ierāptos dzīvoklī," teikusi viena no iemītniecēm mājā, kas atrodas blakus "noslēpumainās radības" atrašanās vietai - ceriņu krūmam. Ziņotāji tāpat stāstījuši, ka "radība" krūma zarā atrodas jau trešo dienu un mazliet atgādina iguānu.

Dzīvnieku dienesta pārstāvji, ierodoties notikuma vietā, ir secinājuši, ka mītiskā "radība" ir kruasāns, kas, visticamāk, ir izmests pa logu kā maltīte putniem.

Organizācija šo incidentu ir uztvērusi ar vieglu humoru, piekodinot, ka vienmēr ir vērts uzturēt možumu un ziņot, ja ir aizdomas par problēmām dzīvnieku labklājības jomā.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu