P, 26.09.2022.

"Nesaki, ko man darīt!" Šovā pamatīgi saplūcas Kaspars Kambala un Uģis Kuģis

Apollo.lv
"Nesaki, ko man darīt!" Šovā pamatīgi saplūcas Kaspars Kambala un Uģis Kuģis
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 24

Visiem labi zināms teiciens – no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis. To spilgti apliecinās televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” attiecību realitātes šova “Mīla burbulī” jaunākā sērija, kur uzvirmos skaļš skandāls starp populāro sportistu Kasparu Kambalu un vēdisko filosofu Uģi Kuģi.

Viss iesāksies pavisam nevainīgi – Uģis Kuģis pārējiem šova kolēģiem, kuri piekrituši mājsēdes laiku veltīt attiecību uzlabošanai, ierosinās apspriest šķietami nevainīgo - pienākumu dalīšanas tēmu. Pāri liks galdā visas kārtis un atklāsies, ka pašu Uģi Kuģi pie plīts teju nav iespējams sastapt, jo visu mājas soli veic sieva Linda, Kasparu Kambala bauda neticamu mīļotās Olga appuišošanu, kura uzskata - vīrieša labsajūta ir simtprocentīgs sievietes pienākums.

Taču uz slidenas takas sarunu ievirzīs Horena dzīves biedrene Lusine – arī viņa atklāti saka, ka mājas soli uzņēmusies uz saviem pleciem, kamēr vīrs rūpējas par ģimenes labklājību un visu “kontrolējot,” bet atzīšanās, ka pāris dzīvojot pēc principa – “sieva kalpo vīram, bet vīrs kalpo dievam” raisīs neprognozējamas sekas. Tas kļūs par teju sarkano lupatu Kaspara Kambalas acīs, kurš vēlēsies precizēt – kuram dievam – un rosinās Uģi Kuģi viest skaidrību šajā jautājumā.

Uz Kuģa atbildi par reliģiju asi reaģēs Kambala: “Nevajag te man teikt, ko pieņemt un ko nepieņemt. Tu neesi mans skolotājs un es varu pieņemt, ko es gribu. Tu nepajautāji manu viedokli, vai es arī domāju, ka viss nāk no Dieva. Tu uzreiz man sāc bāzt kaut ko mutē – pieņem to, tā ir! (...) Es nesaku, ka tavi principi ir nepareizi, es tev uzdodu jautājumus, bet tu man sāc kaut ko teiksim atklāti – topīt. Tu neesi ne mans tētis, ne mans skolotājs. Tu neesi nekas – izsaki savu viedokli, bet nesaki, ko man darīt!”

Vārds pa vārdam un Uģa Kuģa sejā kļūs arvien drūmāka, kamēr Kaspars, gluži kā ringā, skaļi un uzstājīgi argumentēs savas pārdomas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu