Arī "ATTA" centrā iekārtotajā Rīgas masu vakcinācijas centrā cilvēki "dzīvajā rindā" vairs netiek pieņemti

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Iedzīvotāju lielās intereses dēļ arī "ATTA" centrā iekārtotajā Rīgas masu vakcinācijas centrā cilvēki "dzīvajā rindā" pēc potes pret Covid-19 vairs netiek pieņemti, liecina Vakcinācijas projekta biroja sniegtā informācija.

Tas nozīmē, ka līdz plkst.10.30 rindas ir pilnībā piepildītas jau četros masu vakcinācijas centros, tai skaitā abos Rīgā izvietotajos centros - "ATTA" centrā un Ķīpsalas hallē -, kā arī Cēsīs un Jelgavā. 

Rinda drīz tiks slēgta arī Jūrmalā. Tas nozīmē, ka visi, kuri iestājušies rindā, pie savas potes vēl tiks, bet pārējiem vakcīnas kārotājiem šodien uz konkrētajiem masu vakcinēšanas centriem vairs nav vērts doties, jo pošu nepietiks.

Ķīpsalas hallē "dzīvā rinda" tika slēgta ap plkst.9.30, kad tajā bija iestājušies 1000 cilvēku, Jelgavā - ap plkst.10, kad rindā stāvēja ap 460 cilvēku.

Kā ziņots, garās cilvēku rindas dēļ vairāki masu vakcinācijas centri sestdienas rītā vēra durvis jau krietni pirms pirms paredzētā darba laika sākuma, noskaidroja aģentūra LETA.

Šodien masu vakcinācijas centri kopumā darbojas septiņās pilsētās - Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā un Cēsīs. Tajos ir pieejami aptuveni 5000 "AstraZeneca" vakcīnas pret Covid-19 devu, pie kurām "dzīvās rindas" kārtībā var tikt ikviens iedzīvotājs, kurš to vēlas.

Vakcinācijas projekta birojs atgādina, ka visiem, kuri ir saņēmuši poti pret Covid-19, joprojām jāturpina ievērot epidemioloģiskie drošības nosacījumi. Imunitāte pret vīrusu pēc "AstraZeneca" vakcīnas saņemšanas izveidojas aptuveni pēc 22 dienām.