Video ⟩ Balcers Marlo rekordmačā izceļas ar rezultatīvu piespēli

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: AP/ Scanpix

Ar rezultatīvu piespēli svētdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās latvietis Rūdolfs Balcers, bet viņa komandas biedrs Patriks Marlo atkārtoja leģendārā Gordija Hova rekordu.

"Sharks" izbraukumā ar rezultātu 2:5 (1:3, 0:2, 1:0) zaudēja Minesotas "Wild" vienībai.

Balcers pirmās trešdaļas 13.minūtē meistarīgi savāca ripu pretinieku aizsardzības zonas stūrī, piespēlēja to Brentam Bērnsam, kurš spēcīgi meta no zilās līnijas un ripa ielidoja "Wild" vienības vārtos, rezultātam kļūstot 1:0.

Latvietis šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 33 sekundes (minūti un 34 sekundes vairākumā) veica trīs metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un reizi atņēma ripu pretiniekam. Viņa lietderības koeficients šoreiz +1.

Balceram šī bija astotā rezultatīvā piespēle šajā NHL sezonā, kā arī 14.rezultativitātes punkts.

Sanhosē kluba uzbrucējs Marlo aizvadīja savu 1767 spēli NHL, atkārtojot leģendārā Gordija Hova rekordu. Nākamajā mačā Marlo kļūs par spēlēm bagātāko NHL hokejistu līgas vēsturē.

"Sharks" ar 44 spēlēs izcīnītiem 40 punktiem atrodas Rietumu divīzijas sestajā vietā astoņu klubu konkurencē.