T 12.05.2021.

"Esmu pret jebkādu naidu." Neskatoties uz šķiršanos, Aldis Gobzems pavada laiku kopā ar sievu

Aldis Gobzems

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Neskatoties uz šķiršanos, Gobzems pavada laiku ar sievu, liecina politiķa ieraksts sociālajā vietnē "Instagram".

Pie ieraksta Gobzems pievienojis tekstu: "Sestdienas pusdienlaiks. Mazliet izgājām pa pilsētu apli un tagad jau atpakaļ cept to veģetāro jēru. Nevaru izturēt pilsētas burzmu. Mēs ar Akselu iepaliekam, kamēr meitenes skūtero."

"Bildes uzdevums ir pastāstīt, ka esmu pret jebkādu naidu, kašķi, trauku plēšanu un vai dalīšanu. Cieņa un pateicība, mīlestība un spēja būt gudrākiem.

5

Tas ir ļoti būtiski dzīvē. Un to katram ir jāiemācās. Es to esmu mācījies daudzu gadus. Kā advokāts esmu redzējis tik daudz naidīgus cilvēkus, kuri dala skapjus vai naidā burtiski trīc. Kā politiķis esmu to redzējis tikpat," norādīja Gobzems.

"Un arī šīs manas dzīves pieredzes ir mācījušas būt vīrietim. Vīrietim vienmēr jāprot stāvēt pāri visiem dzīves satricinājumiem. Man vismaz tā šķiet pareizi.

5

Tas ir tāds nebeidzams ceļš. Vienkārši vecumā gribas būt baigi viedam. Tas prasa strādāt ar sevi ik dienas," piebilda politiķis.

Jau ziņots, ka 6. aprīlī politiķis "Facebook" paziņoja, ka izirusi viņa un sievas Kristas laulība.

"Es un Krista vēlamies Jūs informēt, ka esam nolēmuši šķirt mūsu laulību. Lēmums ir abpusējs un saskaņots. Milzīgā ar politisko darbību saistītā spriedze un patērētā enerģija izrādījās nesavienojama ar mūsu kā pāra kopā būšanu," rakstīja deputāts.

Gobzems piebildis, ka abi joprojām būs mīloši vecāki saviem bērniem un paši - labi draugi. "Aicinām nevienu šajā mūsu privātajā jautājumā nejaukties un mūs respektēt," piebildis Gobzems. 

Abu laulība noslēgta 2015. gadā.​