Ķēniņam sezona Šveicē ir beigusies

Ronalds Ķēniņš
Ronalds Ķēniņš Foto: Lausanne Hockey Club/Facebook

Latvijas hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices augstākās līgas (NL) komanda "Lausanne" piektdien sestajā ceturtdaļfināla spēlē cieta neveiksmi, kas vienībai nozīmē sezonas beigas.

"Lausanne" viesos ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) zaudēja Cīrihes "Lions", kas sērijā uzvarēja ar 4-2.

Ķēniņš šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 19 sekundes, no kurām trīs minūtes un 27 sekundes spēlēja skaitliskajā vairākumā. Viņš vienreiz meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tā kā "Lausanne" sezona ir noslēgusies, paredzams, ka Ķēniņš jau nākamnedēļ varētu pievienoties Latvijas izlasei.

Ķēniņš sešās izslēgšanas spēlēs guva vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja, būdams piektais rezultatīvākais savas komandas spēlētājs "play-off".

Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas "Servette" ceturtdaļfinālā sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pārspēja "Fribourg-Gotteron".

Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnavas "Tigers" izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.