VIDEO ⟩ Hārtlija vadītā "Avangard" dramatiskā cīņā panāk izlīdzinājumu KHL finālsērijā

Bobs Hārtlijs un Omskas "Avangard" hokejisti

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) finālsērijas ceturtajā mačā uzvaru izcīnīja Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" vienība.

"Avangard" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 1:0, 2:1, 1:0) pārspēja Maskavas CSKA hokejistus, KHL finālsērijā panākot rezultātu 2-2.

Šajā mačā netrūka rezultāta maiņu, jo spēles pirmajā periodā ar divu ripu pārsvaru vadībā izvirzīties izdevās CSKA hokejistiem, tomēr Hārtlija vadītie vīri prata atspēlēties un izvirzīties vadībā.

Tomēr šim mačam nebija lemts noslēgties pamatlaikā, jo vien sekundi pirms trešā perioda beigu sirēnas bijušais Rīgas "Dinamo" aizsargs Mets Robinsons izlīdzināja rezultātu.

Pagarinājuma piektajā minūtē "Avangard" hokejists Klims Kostins par pretinieka turēšanu ar nūju saņēma divu minūšu sodu, tomēr Omskas hokejistiem uzvaras vārtus izdevās gūt arī mazākumā.

Par mača varoni kļuva, Pāvels Ļedunovs, kurš ripu savāca savas zonas vidū, pārslidoja pāri visam laukumam un ar lielisku metienu neatstāja variantus pretinieku vārtsargam.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs pirmdien, plkst. 18:30 pēc Latvijas laika aizvadot spēli Maskavā.