Bļugeram aktīvs sniegums "Penguins" kārtējā uzvarā pār "Devils"

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: AP/ Scanpix

Latvijas hokejists Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē palīdzēja Pitsburgas "Penguins" izcīnīt uzvaru savā laukumā, kas bija trešais panākums pār pretiniekiem četru dienu laikā.

"Penguins" mājās ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" jau trešo reizi četrās dienās.

Latvijas hokejists laukumā pavadīja tieši 17 minūtes, no kurām minūti un 42 sekundes nospēlētas mazākumā. Viņš trīsreiz meta pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 75% iemetienu un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -1.

Bļugers šosezon 35 spēlēs guvis septiņus vārtus un 14 reizes rezultatīvi piespēlējis.

Uzvarētāju labā Džeiks Guncels sakrāja divas rezultatīvas piespēles, bet uzvaras vārtus 28.minūtē, panākot 3:0, guva Braiens Rasts.

Nākamo spēli Pitsburgas hokejisti aizvadīs jau svētdien, kad savā laukumā uzņems Bostonas "Bruins"

Ar 65 punktiem 48 mačos "Penguins" izvirzījies pirmajā vietā Austrumu divīzijā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.