FOTO un VIDEO ⟩ Ugunsgrēkā hostelī Rīgas centrā gājuši bojā astoņi cilvēki

Papildināts
LETA
Ugunsgrēkā hostelī Rīgas centrā gājuši bojā astoņi cilvēki
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums

​Šorīt ugunsgrēkā Rīgas centrā gājuši bojā astoņi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Izsaukums uz Merķeļa ielu saņemts neilgi pirms plkst.5. Tur deg sešstāvu ēkas augšējā stāva dzīvoklis un jumts.

Tika sākta cilvēku glābšana, tomēr šobrīd ir informācija, ka ēkas degošajā stāvā atrasti astoņi bojāgājuši cilvēki.

Vēl vismaz deviņi cilvēki cietuši un nodoti mediķu aprūpē, bet evakuēti 20 cilvēki. Par patvērumu viņiem sākusi gādāt Rīgas dome.

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP) sociālajos tīklos vēsta, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas ugunsgrēks izcēlies hosteļa telpās un vairums iesaistīto ir ārzemnieki. Savukārt ēka esot valsts īpašums.

Traģēdija notikusi ēkā Merķeļa ielā 8. Pēc publiski pieejamās informācijas, tajā atrodas hostelis "Japanese Style Centrum". Kopumā namā atrodas virknes dažādu uzņēmumu telpas.

Turpinās ugunsgrēka dzēšanas un likvidēšanas darbi, kuros strādā vairāk nekā pussimts ugunsdzēsēju. Ugunsgrēka vietā ir ap desmit VUGD mašīnas, tostarp divas autokāpnes.

Ugunsgrēka dēļ Merķeļa ielas posmā no A.Čaka ielas līdz Kr.Barona ielai ir slēgta satiksme. Šajā ielas posmā nav ļauts pārvietoties arī gājējiem.

Minēto ielas posmu aktīvi izmanto arī sabiedriskais transports, tāpēc tā kustībā ir būtiskas izmaiņas. Kā aģentūru LETA informēja "Rīgas satiksmē", piemēram, 15.trolejbusam ir saīsināts maršruts, cits sabiedriskais transports ir novirzīts pa blakus ielām, piemēram, pa Čaka ielu u.tml.

Savukārt pa Barona ielu kursējošo tramvaju kustība nav traucēts, lai arī ugunsnelaimes rajonā vietām esot atslēgta elektrība.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu