Iznāks jauns dokumentālais seriāls par kokaīnu, kurā mūziķis Jānis Krīvēns devies pie Rolanda Priverta uz Bolīviju

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Jau jūnija sākumā būs skatāms Go3 dokumentālais seriāls – “Bolīvija. Pa kokas pēdām”, ko veidojis žurnālists un režisors Sandijs Semjonovs kopā ar savu komandu – seriāla vadītāju Jāni Krīvēnu jeb Krivenchy, operatoriem – Jāni Indriku un Ģirtu Straustiņu.

Seriālā tiek apskatīts legālais un nelegālais kokas bizness Bolīvijā, stāsta centrā iekļaujot arī viena no Latvijā zināmākā narkotiku kontrabandista Rolanda Priverta pieredzi un dzīvesgājumu šajā industrijā.

Jaunais seriāls “Bolīvija. Pa kokas pēdām” atspoguļo skandalozā narkotiku kurjera Rolanda Priverta pieredzi kokas industrijā, tomēr papildus tam dokumentālajā seriālā atspoguļotas dažādas šī biznesa aizkulises. Lai arī galvenais fokuss ir uz kokaīna ražošanu un tirdzniecību, seriālā tiek parādīts, ka pati substance ir tikai viens no kokas auga galaproduktiem. Visi pārējie produkti nav tik melni, cik pirmais, tiesa, arī ne tik slaveni.

“Viss dzīvē nav tikai balts vai melns - tas ir galvenais, ko vēlamies ar dokumentālo seriālu parādīt skatītājiem. Ir dažādi cilvēki un dažādas dzīves pieredzes. Pētīt labā un ļaunā robežas ir mūsu kā dokumentālistu pienākumi un tieši to darījām seriāla tapšanas laikā.

Tomēr nav iespējams izprast ļauno, neieejot šajā teritorijā, lai parādītu, ka mēs katrs pats atbildam par savu rīcību un tās sekām,” stāsta dokumentālā seriāla veidotājs Sandijs Semjonovs.

Viņš papildina, ka viena no pārsteidzošākajām atziņām, pie kā nonākusi filmēšanas komanda seriāla tapšanas laikā, bijusi fakts, ka daļai sabiedrības kokaīns ir dzīvesveids, turklāt, šādi cilvēki ir redzami dažādos sabiedrības slāņos. Interesanti, ka tagad, Covid-19 pandēmijas laikā, kokaīna lietošana ir palielinājusies, ko seriāla veidošanas komanda uzzinājusi seriāla tapšanas laikā.

“Mēs izvēlējāmies doties uz Bolīviju, jo tā ir viena no trīs galvenajām kokaīna ražotājvalstīm, turklāt šeit uz dzīvi ir apmeties Rolands Priverts.

Kokaīna industrija ir nelegāla un ļoti noslēgta. Lai ieraudzītu daļu no tās, Priverts bija mūsu gids. Mēs nevēlamies viņu slavināt, taču mūsdienās neko nav iespējams noslēpt. Labāk ir runāt un skaidrot to, kādas sekas nodara kokaīns un tā lietošana,” tā dokumentālā seriāla vadītājs Jānis Krīvēns.

Kopumā seriāla filmēšana aizņēmusi mēnesi. Seriālā piedalās Latvijā zināmais mūziķis un satura radītājs Jānis Krīvēns, kas palīdz atspoguļot Rolanda Priverta privāto dzīvi, kā arī sniegs ieskatu pašā industrijā kopumā.

Seriāls jau no 4. jūnija būs skatāms nākamās paaudzes televīzijā Go3.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu