VIDEO ⟩ Porziņģis atgriežas laukumā mačā pret "Pistons" un iedzīvojas jaunā savainojumā (5)

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/ Scanpix

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, palīdzot Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru, taču laukumu trešajā ceturtdaļā pameta ceļgala traumas dēļ.

"Mavericks" viesos ar rezultātu 115:105 (26:26, 34:28, 26:29, 29:22) pārspēja Detroitas "Pistons".

Porziņģis pagājušajā nedēļā mačā ar Losandželosas "Lakers" sastiepa kreisās kājas potīti un šī iemesla dēļ nebija piedalījies trīs spēlēs pēc kārtas. Pusotru stundu pirms mača sākuma tika paziņots, ka liepājnieks ceturtdien dosies laukumā.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no astoņiem divpunktu metieniem un vienu no trim tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. "Mavericks" ar Porziņģi laukumā iemeta par trim punktiem mazāk nekā ielaida.

Latvijas basketbolists Laukumu pameta traumas dēļ četras minūtes un 20 sekundes pirms trešās ceturtdaļas beigām.

Laikraksta "Dallas Morning News" žurnālists Breds Taunsends savā "Twitter" kontā ziņo, ka savainots labais celis, kuram oktobrī veikta meniska operācija.

Dalasas vienībā kreisā elkoņa savainojuma dēļ spēli izlaida arī slovēnis Luka Dončičs, bet "Pistons" maču aizvadīja bez rezultatīvākā punktu guvēja Džeremija Grānta.

"Mavericks" komandā rezultatīvākais ar 42 punktiem bija Tims Hārdevejs juniors, kurš tikai par trīs punktiem atpalika no tēva Tima Hārdeveja punktu gūšanas rekorda NBA.

"Pistons" vienībā pa 20 punktiem guva Aizeja Stjuarts, kuram arī desmit atlēkušās bumbas un Frenks Džeksons.

"Mavericks" ar 35 uzvarām 62 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu grupā.

Nākamā spēle "Mavericks" sestdien, uzņemot Dāvja Bertāna pārstāvēto Vašingtonas "Wizards".