P, 26.09.2022.

Uzdzīvoja jau 14 gadu vecumā: Uģis Kuģis atklāti par savas dzīves tumšāko posmu

Apollo.lv
Uzdzīvoja jau 14 gadu vecumā: Uģis Kuģis atklāti par savas dzīves tumšāko posmu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijā zināmākais krišnaīts un vēdiskais filozofs Uģis Kuģis par sevi radījis ļoti korekta un allaž ieturēta cilvēka iespaidu. Taču, kā viņš atklāj STV Pirmā! realitātes šovā “Mīla burbulī”, jaunības dienas viņš vadījis visai vētraini.

Lai ari Uģis Kuģis šobrīd ignorē pasaulīgās kaislības, izklaidei viņš esot ļāvies jau kopš 14 gadu vecuma un, sasniedzot 20 gadu slieksni, sapratis - tā dzīvot vairs nevēlas.

“Es biju daudz ko izmēģinājis, daudz ko redzējis un daudz ko piedzīvojis. Pliks es staigāju pa ielām, man nebija problēmu,” saka Uģis un neslēpj – savulaik bez viņa klātbūtnes neesot noticis neviens alternatīvās mūzikas festivāls.

“Džins un aliņš rokās – tu biji pirmais džeks ciemā. Bet tā bija tā kultūra, kurā es izaugu un tajā vidē bija skarba realitāte.

Jo tad, kad tu neesi pārdzēries un novēmies, tu nebiji cilvēks brīžiem,”

piedzīvoto atminas Uģis, kurš tā laika dzīves veidu raksturo lakoniski – “novēmies, bet solīds”.

Viņš arī atklāti saka – pēc tam, kad lēmis savu dzīvi krasi mainīt, teju pusgada garumā cīnījies ar uzdzīves sekām un juties slikti. “Man bija paģiras, morālas lomkas – visu laiku sapnī nāca tie tusiņi, tie cilvēki, un es naktī svīdu – pusgadu reāli mocījos, gluži kā narkomāns!”

Kas Uģim Kuģim lika tik krasi mainīt savu dzīves veidu un kāpēc viņš uzreiz pēc pievēršanās krišnaītu tradīcijām, izšķīrās no tā laika dzīves biedrenes, uzzini video!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu