Ieva Brante skaidro, kādēļ sociālajos tīklos nav atrodami foto ar viņas vīru

Apollo.lv
Ieva Brante skaidro, kādēļ sociālajos tīklos nav atrodami foto ar viņas vīru
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Juriste Ieva Brante ir aktīva sociālo tīklu lietotāja un labprāt dalās ne tikai ar kodolīgām dzīves atziņām, bet arī dažādiem privātiem kadriem. Taču bildes, kurās redzams viņas vīrs, publiskai apskatei netiek izliktas. Kādēļ šāds lēmums?

Par to otrdienas vakarā, viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” interesējās arī viena no raidījuma vadītājām – Sanda Dejus. Ieva Brante skaidroja, ka tas ir apzināts lēmums, jo viņa vēlas savu mīļoto pasargāt.

“Viņš labi saprot, ka man nebūs gana un ka man pasaule ir bez robežām. Līdz ar to viņš palūdza vismaz tik daudz kā savu stūrīti nosargāt. Tā mēs arī esam vienojušies. Un šajā stūrītī ir vīrs, ir meita... ” apsvērumus, kāpēc nepublisko savu tuvinieku privāto dzīvi, raidījumā norādīja Ieva.

Tāpat viņa piebilda, ka attiecības ar vīru ciena viens otra privāto telpu un izvēles. “Viņš man uzticas un arī es viņam uzticos. Tas, kas, manuprāt, ir svarīgi jebkurās attiecībās – nevis zināt, cikos būsi mājās, bet zināt, vai tu esi drošībā, vai tev ir sausas kājas, vai tev ir nauda taksim vai biļete tramvajam. Vai tev viss ir labi."

Interesanti, ka Ieva ar savu vīru iepazinusies autoskolā, kurp bija devusies, lai iegūtu autovadītāja apliecību. Turklāt, ieraugot vīrieti, uzreiz sapratusi, ka viņš ir īstais, ko tik ilgi gaidījusi. Arī bildinājumu mīļotajam pirmā izteica tieši Ieva, jo viņa ir pārliecināta – dzīve jāņem savās rokās un nav ko gaidīt, kad vīrietis pats pienāks klāt.

“Kāpēc man jāgaida? Ja viņš ir brīvs, ņemams un man patīk?” pārliecināta ir Ieva. Kā juriste bildināja savu dzīves biedru, uzzini video!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu