O, 27.09.2022.

VIDEO ⟩ Rīgas zoodārza tīģeris Augusts ieguvis jaunu rotaļlietu - brangu "guļamtīklu"

Apollo.lv
Rīgas zoodārza tīģeris Augusts ieguvis jaunu rotaļlietu - brangu "guļamtīklu"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Rīgas zoodārzā dzīvojošais Amūras tīģeris Augusts ieguvis jaunu rotaļlietu - iespaidīgu "guļamtīklu", kas darināts no vecajām ugunsdzēsēju šļūtenēm, informē Rīgas zoodārza pārstāvji.

Video: Tīģeris Augusts izmēģina jauno rotaļlietu

Trīsgadīgais Amūras tīģeris Augusts kļuvis par daudzu Rīgas zoodārza apmeklētāju mīluli, jo nereti ieinteresēts rosās pie paša skatu laukuma stikla, kļūstot par neskaitāmu "selfiju" galveno varoni. Savukārt brīvajā laikā lielais kaķis nodarbojas ar "lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu", jo viņa mīļākās rotaļlietas ir autoriepas, grabošas plastmasas mucas un gandrīz metru liela plastmasas boja.

"Kas notiek ar šīm, savu laiku cilvēku saimniecībā nokalpojušajām lietām, pēc pabūšanas tīģera "apskāvienos", katram jāsaprot pašam..." raksta Zoodārza pārstāvji.

Augusta rīcībā nodots no ugunsdzēsēju "galvenā palīga" - šļūtenēm savīts "guļamtīkls".

Tā kā tīģeris, kā jau kaķim pienākas, ir visai piesardzīgs, jaunā "rotaļlieta" tika padarīta "interesantāka", viducī ievietojot pāris gabaliņus gaļas. Tas lieliski palīdzēja pārvarēt neuzticību dīvainajam rīkam," norāda Zoodārza pārstāvji.

Tā kā paredzams, ka, pieaugot Augusta interesei par neparasto rotaļlietu, tās mūžs būs visai īss, Rīgas zooloģiskais dārzs labprāt pieņemtu no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vēl kādu rituli nolietotu un elastību zaudējušu šļūteņu. No šī materiāla gatavotas rotaļlietas prastu novērtēt arī lauvas Cvanga un Kali, kuriem arī ir visai rotaļīga daba.

Zoo norāda, ka lieti noderētu arī kāda iespaidīgu izmēru plastmasas boja, jo savulaik jauno futbolistu dāvātās futbolbumbas jau kļuvušas pārāk ierastas. Šobrīd no šļūtenēm darināti "šūpuļtīkli" ir arī lūšiem un pērtiķiem geladām bet daudzu dzīvnieku ikdienas un uzvedības dažādošanai lieti noder gan kartona kastes, gan plastmasas pudeles un citas lietas, kas mūsu sadzīvē vairs nav noderīgas. To trūkumu gan zoodārzs neizjūt, rakstīts paziņojumā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu