Uzvaras parka apkārtnē ierobežos satiksmi un Ģirģens ar Ruku apsekos tur notiekošo

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Svētdien, 9. maijā, plkst. 9 iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks un citas policijas amatpersonas klātienē Uzvaras parkā, kur tradicionāli pulcēsies 9. maija svinētāji, pārliecināsies par dienestu gatavību uzraudzīt kārtību, informēja Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļā.

Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju un citiem dienestiem ir gatavi darbam visā Latvijas teritorijā pēc iepriekš izstrādāta speciāla sabiedriskās kārtības nodrošināšanas plāna.

Tāpat iekšlietu ministrs un Valsts policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem, nepulcēties un ievērot valstī noteiktās drošības prasības un ierobežojumus.

LETA jau vēstīja, ka plašākas iedzīvotāju pulcēšanās gadījumā policija šodien varētu slēgt pieeju tā dēvētajam Uzvaras piemineklim.

Likumsargi atgādināja, ka, lai novērstu drūzmēšanās riskus, pieminekļa apkārtnes norobežošanai būs izmantotas barjeras, kas atvieglos policijas darbu un kārtības uzturēšanu.

Rīgā ierobežos satiksmi Uzvaras parka apkārtnē

Līdz pusnaktij tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot operatīvos un diplomātiskos transportlīdzekļus, trīs Uzvaras parka apkārtnes posmos. Ierobežojumi būs spēkā Bāriņu ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz E.Smiļģa ielai, Uzvaras bulvāra abās pusēs, posmā no Bāriņu ielas līdz Ojāra Vācieša ielai, kā arī Ojāra Vācieša ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Hermaņa ielai.

Tāpat no plkst.8 līdz pusnaktij transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, operatīvos un diplomātiskos transportlīdzekļus, tiks slēgta Uzvaras bulvārī, posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai, Ojāra Vācieša ielā, posmā no Hermaņa ielas līdz Uzvaras bulvārim, kā arī Ojāra Vācieša ielā, posmā no Uzvaras bulvāris līdz Uzvaras bulvārim.

Savukārt no plkst. 9 līdz plkst. 24 tiks slēgta autobusa un tramvaja pieturvieta "Slokas iela" abos Uzvaras bulvāra virzienos, pieturvietas "Slokas iela" un "Uzvaras bulvāris" Slokas ielā.

Nepieciešamības gadījumā Valsts policija nodrošinās transportlīdzekļu satiksmes regulēšanu, ierobežošanu vai slēgšanu. Pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus būt vērīgiem, savlaicīgi izvēlēties maršrutu un sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.

Aktuālākās ziņas