Sveicieni mīļajām mammām! Rīgā Mātes dienu atzīmēs ar tiešsaistes koncertiem un aktivitāšu programmu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: VGstockstudio/Shutterstock.com

Svētdien, 9. maijā, Mātes dienā, Rīgas kultūras centri sarūpējuši svētku koncertus, kas veltīti māmiņām un vecmāmiņām, informēja pilsētas dome.

Šogad, kad klātienē nav iespēja tikties amatiermākslas kolektīviem, interešu pulciņu un mūzikas skolu audzēkņiem, svētku programmu ir sagatavojušas dziedošas un muzicējošās ģimenes.

"Koncerti tapuši ne tik vieglā laikā, kad bērniem nācās mācīties, bet vecākiem strādāt attālināti, kopīgi ir radīti jauki un sirsnīgi priekšnesumi, kas svētku dienās būs skatāmi kultūras centru tīmekļa vietnēs un sociālo tīklu kontos,"

komentēja pašvaldībā.

Mātes dienai veltītu tautas mūzikas koncertu "Pasavēros saulītē" ar Aīdas Rancānes, Asnates Rancānes, Aurēlijas Rancānes un Edgara Zilberta piedalīšanos piedāvā kultūras centrs "Ritums". Svētku pasākumu sagatavojis arī grupas "Dzelzs vilks" mūziķis Juris Kaukulis, kurš kopā ar saviem bērniem uzstāsies koncertā "Šūpuļdziesmas vilku mammai", kas pieejams VEF Kultūras pils sociālo tīklu kontos.

Savukārt kultūras centrs "Imanta" māmiņas un vecmāmiņas iepriecinās ar solistes Ievas Sutugovas, mūziķu Jāņa Miltiņa, Reiņa Melbārža un Ineses Žugas koncertu "Tavi vārdi". Svētku noskaņu raisīs arī Kultūras pils "Ziemeļblāzma" tiešsaistes koncertuzvedums "Mamma. Māmiņa. Māte", kurā uzstāsies Zane Jančevska, Lauma Bērza, Jēkabs Jančevskis un Ansis Jansons.