Torņakalnā uz vilciena sliedēm iesprūdusi automašīna, atjaunota satiksme no un uz Tukumu
Papildināts

FOTO: Twitter/@Lokfjurer

Trešdien, 12.maijā, neilgi pirms pusdienas laika, izdevies no dzelzceļa sliedēm pārvietot Zasulauka-Torņakalna posmā iestrēgušo automašīnu, tādā veidā pilnībā atjaunojot vilcienu satiksme virzienā no un uz Tukumu, liecina AS "Latvijas dzelzceļš" informācija.

Kompānijas pārstāvji norādīja, ka sliežu ceļus atbrīvojuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki. Sliedēm nav konstatēti iestrēgušās mašīnas radīti defekti, tādēļ satiksmi izdevies atjaunot.

AS "Pasažieru vilciens" skaidroja, ka, lai arī satiksme atjaunota, aizvien ir iespējama to kavēšanās gan Tukuma līnijas reisos, gan arī citos elektrovilcienu līniju reisos, kas bijuši savienoti ar tiem.

Kavējumus "Pasažieru vilciens" klienti varētu izjust līdz apmēram plkst.13.

Portāls "Apollo.lv" jau vēstīja, ka oficiālas informācijas par to, kā spēkrats nonācis uz sliedēm vēl nav, taču, iespējams, automašīna uz sliedēm uzripojusi pati.

Sociālo mediju vietnes "Twitter" lietotājs "Vilcienstūrmanis" padalījies ar attēlu no notikuma vietas, kurā redzams nelaimīgais "busiņš".

"Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.