VIDEO ⟩ Bertāns ar "Wizards" pazaudē 13 punktu pārsvaru un piedzīvo zaudējumu

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: EPA/Scanpix

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda ceturtdien, 13. maijā, piedzīvoja zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Wizards" viesos ar rezultātu 116:120 (30:35, 29:21, 32:27, 25:37) zaudēja Atlantas "Hawks".

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti un 22 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un četrus no 10 tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas, pieļāva vienu kļūdu un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

"Wizards" ar Bertānu laukumā iemeta par četriem punktiem vairāk nekā ielaida.

"Wizards" komandā rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Rasels Vestbruks, kurš arī izcīnīja piecas bumbas zem groziem un veica 15 rezultatīvas piespēles.

16 punktus Vašingtonas labā guva Daniels Gefords, bet 14 pievienoja Rauls Neto.

"Hawks" vienībā 33 punktus guva Trejs Jangs, 20 pievienoja Bogdans Bogdanovičs, 18 iemeta Džons Kolinss, bet 17 punkti un 11 atlēkušās bumbas Klinta Kapelas kontā.

10 minūtes pirms mača beigām pēc Bertāna precīza tālmetiena "Wizards" ieguva lielāko pārsvaru šajā mačā +13 (100:87), taču spēles turpinājumā Vašingtonas vienība to pazaudēja.

Bertāns ar precīzu divpunktu metienu panāca + 6 (109:103), kad bija jāspēlē vēl piecas minūtes. Nepilnas trīs minūtes līdz beigām Vašingtona bija vadībā ar 116:111, taču turpinājumā viesi punktus vairs neguva, kamēr pretinieki atspēlējās.

"Wizards" ar 32 uzvarām 69 spēlēs ieņem 10.vietu Austrumu konferencē, bet "Hawks" ar 39 panākumiem 70 mačos nodrošinājusi dalību "play-off" turnīrā.

Atlantas komanda "play-off" turnīram kvalificējusies pirmo reizi kopš 2017. gada.

Savukārt "Wizards" saglabā labas izredzes kvalificēties "play-in" turnīram.