Andželīna Džolija atklāj, kāpēc pēc šķiršanās no Breda Pita nav veidojusi jaunas attiecības (1)

Apollo.lv
Andželīna Džolija.
Andželīna Džolija. Foto: EPA/Scanpix

Holivudas aktieru pāris Andželīna Džolija (45) un Breds Pits (57) izšķīrās 2016. gadā. Nu Džolija atklāj, kāpēc līdz šim nav veidojusi jaunas attiecības. 

Intervijā Andželīna Džolija paskaidroja, kāpēc piecu gadu laikā kopš šķiršanās no aktiera Breda Pita nav uzsākusi jaunas attiecības.

"Es domāju, ka man vienkārši ir pārāk garš saraksts ar dažādiem "nē", es ilgu laiku esmu bijusi viena," jokoja Džolija.

Džolija atzina, ka pēc šķiršanās no vīra pilnībā pievērsusies bērniem. 

"Man ir seši ļoti talantīgi bērni. Protams, es katru rītu modos ar domu: "Man jāpārliecinās, vai viņiem viss ir kārtībā". Tomēr viss mainījās pirms dažiem gadiem. Tagad viņi vēlas pārliecināties, ka mammai viss ir kārtībā.

Viņi par mani labi rūpējas, mēs esam lieliska komanda. Man ir ļoti paveicies, tāpēc es esmu noraizējusies. Es esmu viena no tām mātēm, kas vienmēr uztraucas," sacīja aktrise.

Džolijai un Pitam ir seši bērni: 19 gadus vecā Madoksa, 17 gadus vecais Paks, 16 gadus vecā Zahara, 14 gadus vecais Šilohs un 12 gadus vecie dvīņi Nokss un Vivjena.

Kopš 2016. gada bijušie laulātie tiesā cīnās par viņu aizbildnību, un līdz šim neviens no viņiem negrasās piekāpties. 

Pits dzīvo tikai desmit minūšu attālumā no Džolijas īpašuma Losandželosā, tāpēc jebkurā brīdī var bērnus satikt. Tomēr visas tikšanās ar bērniem notiek stingrā saskaņā ar tiesas apstiprināto grafiku.

Tas ir iemesls, kāpēc Pits tiesā cīnās ar savu bijušo sievu par bērnu aizbildnību. Viņš vēlētos saņemt vairāk vecāka tiesības un pavadīt vairāk laika ar bērniem.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu