Autovadītājiem jārēķinās ar ātruma ierobežojumiem remontdarbu dēļ (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
BMW 325 CUP sacīkšu auto
BMW 325 CUP sacīkšu auto Foto: BaTCC

Autovadītājiem daudzās Latvijas vietās jārēķinās ar virkni remontdarbu dēļ ieviestu satiksmes ierobežojumu, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Patlaban lielākie satiksmes ierobežojumi ir starp Tukumu un Kuldīgu uz reģionālā autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem. Posma izbraukšanai var būt nepieciešama pat stunda. Trijos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforiem un vēl trijos - pa vienu joslu ar priekšrocības ceļazīmēm.

Arī Rēzeknes apkārtnē uz vairākiem autoceļiem notiek remontdarbi un autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā. Uz valsts galvenā autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Rēzeknes līdz Bekšiem jāšķērso četri luksoforu posmi, kas var aizņemt 40 minūtes. Savukārt Rēzeknes apvedceļa posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem ceļā būs jāpavada līdz pat 40 minūtēm.

Notiek seguma atjaunošanas darbi Iecavā, Rīgas ielā posmā no autoceļa Iecava-Stelpe-Stelpes šoseja (P92) līdz Upes ielai. Satiksme tiek organizēta ar ceļazīmēm, vadstatņiem un pārvietojamiem ceļazīmju vairogiem, kā arī noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 25 minūtes. Uz Vidzemes šosejas (A2) Augšlīgatnē turpinās Līgatnes caurtekas remontdarbi. Satiksme tiek regulēta ar luksoforu. Noteikti ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h un platuma ierobežojums 3,25 metri. Posma šķērsošanas laiks ir 10 minūtes.

Vairāki remontposmi ir uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi)(A13). Posmā no Marientāles līdz Bērzgales pagriezienam notiek seguma atjaunošana. un ieviesti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Atsevišķos posmos asfalta profila labošanas darbu laikā satiksme tiks organizēta ar luksoforiem. Rēzeknes virzienā uz Daugavpili. Vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforiem. Ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 10 minūtes.

No Rēzeknes līdz Bekšiem ieviests ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, kā arī ieviesti četri luksofora posmi. Platuma ierobežojums ir trīs metri. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 40 minūtes. No Maltas līdz Feimaņu pagriezienam noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī atsevišķos posmos zemes darbu laikā tiks slēgta viena braukšanas kustības josla un divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļazīmēm. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Raganas līdz Valmierai atsākta ribjoslu izbūve. Darbu zonās noteikti ātruma ierobežojumi un sašaurināta brauktuve. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir vairāk nekā stunda. Valmieras šosejas (A3) posmā no Gaujas tilta līdz Sējas pagriezienam atsākta gājēju un velosipēdistu ceļa ierīkošana. Objektā noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, pēc nepieciešamības vienā vai divos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforu, un remontposma šķērsošana var prasīt 10 minūtes.

Uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no Pļaviņām līdz Aiviekstei četros posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem. Remontposma šķērsošana var prasīt 25 minūtes.

Autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem, kur tiek veikti ceļa pārbūves darbi, noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un trijos posmos pa vienu joslu ar priekšrocības ceļa zīmēm. Posma šķērsošana var prasīt 60 minūtes.

Autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108) posmā no Kūlu kapiem līdz Kuldīgas novada robežai ieviesti ātruma ierobežojumi 50 km/h un trīs posmos satiksmi regulē ar luksoforiem. Posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Autoceļa Daugavpils-Skrudaliena-Baltkrievijas robeža (Silene) (P68) posmā no Daugavpils apvedceļa līdz Silenei satiksme tiek regulēta ar luksoforu un ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Remontposma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Autoceļa Pūre-Auce-Grīvaiši (P96) posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele-Krimūnas-Zaļenieki (V1098) noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu, un remontposma šķērsošana var prasīt līdz 35 minūtēm.

Uz autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posmā no Juglas līdz Suntažiem (43,36.-49,95.km) noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, kā arī ierīkots viens luksofora posms. Satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 25 minūtes.

Uz autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) posmā no Bolupes līdz Gulbenei (65,48.-86,69.km) noteikti ātruma ierobežojumi 50 km/h un 70 km/h. Satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, kā arī ieviests viens luksofora posms. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Uz autoceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75) posmā no Dolomīta līdz Biržiem noteikti ātruma ierobežojumi 50 km/h un 70 km/h, kā arī noteikti pieci luksofora posmi. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30) pie Bērzkroga ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, kā arī viens luksoforu posms. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Uz autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) Gulbenes novadā ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, kā arī ir viens luksofora posms. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Uz autoceļa Saldus-Kūdras (V1162) no Saldus līdz Kūmu karjeram trīs posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, vienā - ar priekšrocības ceļa zīmēm. Ātruma ierobežojums minētajā posmā ir 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir aptuveni 40 minūtes.

Notiek arī Mazās Juglas tilta pārbūve pie Tīnūžiem autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) 34,8.kilometrā. Satiksme pār tiltu tiek organizēta ar luksoforiem, un noteikts platuma ierobežojums - 2,7 metri.

Tumšupes tilta pārbūves laikā uz autoceļa Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) satiksme tiek organizēta ar ceļa zīmēm un vadstatņiem. Ieviests arī platuma ierobežojums trīs metri.

Uz satiksmes pārvada pār dzelzceļu pie Daudzevas autoceļa Sērene-Kalnieši (P86) 7,56.kilometrā satiksme tiek regulēta pa vienu joslu ar luksoforu un noteikts ātruma ierobežojums 10 un 30 km/h, kā arī platuma ierobežojums 3,5 metri,

Uz autoceļa Jelgava-Tērvete-Lietuvas robeža (P95) notiek Svētes tilta pārbūve un satiksme tiek organizēta ar luksoforiem, bet Upesgrīvā uz autoceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka (P131) notiek tilta pār Grīvas upi remonts, kur satiksme tiek regulēta ar luksoforu un ātrums ierobežots līdz 30 km/h.

Tāpat atsākta Ičas tilta konstruktīvo elementu atjaunošana pie Rēzeknes un Balvu novadu robežas autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) 39,2.kilometrā. Remontdarbu vietā noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Savukārt autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) 59,8.kilometrā atsākts Vārienes tilta remonts, un ātrums ierobežots līdz 70 un 50 km/h. Autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) 65,2.kilometrā atsākta Bolupes tilta atjaunošana, un ātrums arī šajā objektā ierobežots līdz 70 un 50 km/h.

Tāpat notiek Nīgrande-Dziras-Lietuvas robeža (V1167) tilta pār Losi remontdarbi. Tilts satiksmei slēgts, nodrošinot apbraucamo ceļu.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu