Pk, 3.02.2023.

Autobraucējiem jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā - visā Latvijā notiek aktīvi remontdarbi

LETA
Autobraucējiem jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā - visā Latvijā notiek aktīvi remontdarbi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

Patlaban visā Latvijas teritorijā 87 valsts ceļu posmos notiek aktīvi remontdarbi, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi un papildu laiku ceļā, informē SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Visvairāk būvdarbu tiek veikts uz reģionālajiem autoceļiem. Piemēram, šonedēļ tika sākti būvdarbi autoceļa Ķekava-Skaistkalne (P89) posmā no Stelpes līdz Bārbelei un autoceļa Jelgava-Dobele (P97) posmā no Jelgavas līdz Šķibei. Abos posmos jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā.

Joprojām ievērojami satiksmes ierobežojumi ir starp Tukumu un Kuldīgu uz reģionālā autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) no Līduma līdz Grenčiem, kur posma izbraukšanai var būt nepieciešama pat stunda.

Tāpat ar pieciem luksoforu posmiem un vismaz 40 minūtēm papildu laika ceļā jārēķinās autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai un autoceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75) posmā no Dolomīta līdz Biržiem.

Informācija par visiem remontdarbiem uz valsts ceļiem ir atrodama LVC interneta mājaslapā izveidotajā ceļu būvdarbu kartē. Uzņēmums aicina autovadītājus iepazīties ar šo informāciju un, plānojot savus braucienus, rēķināties ar papildu laiku ceļā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu