T, 31.05.2023.

Starp Saulieti un viņas mīļoto Pēteri kameru priekšā izceļas kašķis par kaķu barošanu

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Influencere Katrīne Sauliete ar mīļoto vīrieti Pēteri kanāla 360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā" sastrīdējušies par kādu šķietami ikdienišķu jautājumu – kaķu barošanu.

Kā zināms, šajā šovā ģimenes ne tikai TV kameru priekšā demonstrē savu ikdienu, bet arī ar vēlmju burkas palīdzību viens otram dod dažādus uzdevumus, kas palīdz risināt samilzušas problēmas un būtiskus attiecību jautājumus. Sauliešu meita Kortnija vēlmju burkā bija likusi šādu ieceri - "gribu, lai Pēteris uz nedēļu baro kaķus", raisot nesaskaņas Katrīnes un Pētera starpā.

Pēteris uzreiz paziņoja, ka meitas un Katrīne kaķus baro nepareizi, un, viņaprāt, tas jādara pilnīgi citādi. Sauliete gan pieminēja, ka šī lapiņa burkā atrodas tāpēc, lai vīrietis vispār sāktu barot mājdzīvniekus. Pēteris rēķināja, ka vienam kaķim dienā tiek apmēram četri konservi. Viņa viedoklis: "Viens konservs dienā katram un pamatbarība – graudiņi. Viņiem krīt ārā zobi, jo viņi neēd cieto barību, goda vārds!"

"Mūsu kaķi nav pieraduši pie veterinārārstu ieteiktajām porcijām. A, davai, barosim tevi tā, kā normālus cilvēkus jābaro – tikai trīs reizes dienā. Brokastis, pusdienas, vakariņas. Nekādas naksniņas. Pēteris baros kaķus, bet mēs pieskatīsim, lai viņi nenomirst badā," Sauliete cirta pretī.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu