S, 28.01.2023.

VIDEO ⟩ "Tas varēja izmaksāt ļoti dārgi!" Vīrietis Igaunijā izglābj policistus no aptuveni 12 000 eiro vērtas ātruma kameras zaudēšanas

Apollo.lv
"Tas varēja izmaksāt ļoti dārgi!" Vīrietis Igaunijā izglābj policistus no aptuveni 12 000 eiro vērtas ātruma kameras zaudēšanas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10
Foto: Ekrānuzņēmums no Facebbok video

Kādam vīrietim Igaunijā nācās izkāpt no mašīnas, lai policistiem norādītu uz nelielu ķibeli - uz viņu automašīnas bagāžnieka bija palikusi ātruma kontroles kamera, vēsta laikraksts "Postimees".

Video izplatījies kādā "Facebook" grupā. Tajā redzams, kā vīrietis izkāpj no automašīnas un piesteidzās pie likumsargu auto, lai pateiktu, ka viņi aizmirsuši spēkratā ielikt ātruma kameru.

"Viņiem tas būtu milzīgs zaudējums," norādīja Juris Cibis, kurš ievietoja video. 

"Viņi sākumā pat negribēja kāpt laukā un to paņemt. Tajā brīdī bija sastrēgums un sapratu, kas notiek," norādīja Juris.

Vīrietis uzreiz izkāpis no savas mašīnas un piegāja pie šofera. Juris pateicis, ka viņiem uz bagāžnieka stāvot ātruma kamera, taču policists uz to neesot reaģējis. 

Juris saprata, ka nekas nenotiks un paņēma ierīci un atdeva pasažierim. "Viņš pateica "paldies" un izskatījās ļoti izbrīnīts!"

Policijas pārstāve Annika Maksimova norādīja, ka šādas ierīces esot ārkārtīgi dārgas - aptuveni no 8500 līdz 12 000 eiro.

"Policija ir ļoti pateicīga vīrietim, kurš paziņoja par notikušo," sacīja Maksimova.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu