"Visi viņu tur mīl un ciena." Bēdīgi slavenā Jefremova māsa atklāti par brāļa dzīvi kolonijā

Mihails Jefremovs

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

2021. gada 8. jūnijā apritēja gads kopš traģiskās avārijas Maskavas centrā, kuru izraisīja aktieris Mihails Jefremovs.

Gadu pēc traģēdijas Jefremova vecākā māsa Anastasija, kura mēdza kolonijā apciemot brāli, pastāstīja, kā sokas bēdīgi slavenajam aktierim.

Intervijā Krievijas medijiem Anastasija sacīja, ka pirms tiesas viņa reti runāja ar savu brāli, taču vēlāk viņa tika izsaukta uz koloniju ik pēc trim līdz četrām dienām.

Sarunu laikā Jefremovs uzdod daudz jautājumu par to, kas notiek teātrī. Sieviete atzīmē, ka pēdējā gada laikā Jefremovs nav krasi mainījies.

"Mihails ir stiprs un vesels. Tikai joku ir kļuvis mazāk - un tas mani apbēdina," sacīja Anastasija.

4

"Visi viņu tur mīl un ciena," viņa sacīja, piebilstot, ka aktieris ir noguris no vienmuļa darba, bet par dzīves apstākļiem nesūdzas.

Atgādinām, ka 2020. gada jūnijā Jefremova automašīna Maskavas centrā ietriecās furgonā, nogalinot tā vadītāju. Izmeklēšanas gaitā tika pierādīts, ka negadījuma brīdī aktieris bijis alkohola un narkotisko vielu ietekmē.

Tiesa Jefremovam piesprieda astoņus gadus vispārējā režīma kolonijā Belgorodā. 2020. gada 22. oktobrī apelācijas tiesa samazināja sodu līdz septiņiem gadiem un sešiem mēnešiem.

Neilgi pēc ieslodzījuma aktieris piekritis sadarboties izmeklēšanā un nodot policijai narkotiku tirgotājus. Liecinieku aizsardzības programmā viņam tiek nodrošināti īpaši nosacījumi.

"Mans kolēģis personīgi uzlika viņa kājai izsekošanas sprādzi. Kolēģis bija šokā, kad atpazina Jefremovu. Izrādās, ka aktieris Maskavā sniedz liecības narkotiku lietā. Kamēr notiek izmeklēšana, viņš drīkst atrasties Maskavā," sacīja policijas darbinieks.

Redaktors iesaka