Kas rakstīts zvaigznēs? Nedēļas horoskops no 14. līdz 20. jūnijam

FOTO: Nastya Dulhiier/Unsplash

Nedēļas horoskops no 14. līdz 20. jūnijam

Ieskaties nedēļas horoskopā un uzzini, ko zvaigznes prognozē šai saulainajai pavasara nedēļai!

AUNS

Mazliet sapņains noskaņojums, kas galīgi nav raksturīgi aktīvajam Aunam. Dažu brīdi gremdēsies apcerīgās pārdomās un būsi priecīgs, ja atradīsies kāds, kurš grib pafilozofēt ar tevi kopā. Taču garastāvoklis ir tāds mainīgs lielums un pēc nelielas atelpas būsi atkal gatavs rosīties. Tikai pamazām, jo patlaban nav tas labvēlīgākais laiks, lai sāktu jaunus projektus. Vari apspriesties, rakstīt konceptu, salikt ekselī budžeta ciparus un meklēt domubiedrus. Diezgan svarīgas norises privātajā dzīvē. Iespējami strīdi, kuros jāatrod kompromiss.

VĒRSIS

Lielisks laiks, lai atrastu domubiedrus vai sponsorus savām iecerēm. Ideju gūzma un daudzas no tām vērtīgas. Kāds prātos, kā likt lietā modernās tehnoloģijas, lai uzlabotu darbu. Kāds apsvērs domu par privātā biznesa sākšanu. Nedēļa paies diezgan strauji, jo jāsadala uzmanība starp darba un mājas pienākumiem. Izplāno dzīves „loģistiku” – ko vari darīt attālināti, kur patiešām jābūt klāt, kur var braukt ar auto un kur ātrāk kājām. Privātajā dzīvē jāgādā par saskaņu un nevajadzētu pukoties par niekiem.

DVĪŅI

Darbā daudz emociju. Varbūt kāds kolēģis nav līdz galam paveicis savus pienākumus un pēdējie metri pirms finiša jāuzņemas tev. Varbūt pašam nav spēka un intereses kaut ko izdarīt līdz sekmīgam rezultātam. Iespējama viļņošanās, pārmetumi, pat asaras – kaut arī citkārt kolēģi ir mīļi un jauki. Turklāt šī ir garā nedēļa sakarā ar Līgo svētku dēļ pārcelto darba dienu. Ideālajā variantā – paņem atvaļinājumu. Burvīgs laiks, lai vaļotos, sazinātos ar draugiem, tērzētu par neko un ļautos vieglam vasarīgam flirtam.

VĒZIS

Šonedēļ diezgan svarīga attiecību tēma. Ja arī kaut kas sakrājies uz sirds, ne par ko to neizrādīsi. Vēzis jau bieži vien sēž savās bruņās, groza acis un klusē. Un tas otrs sāk domāt: "Viņš vai viņa ar maini nerunā – tad jau attiecībās krīze vai viss ir cauri..." Mēģini paieties kaut pus solīti pretī, pastāstīt, kas tev nav pa prātam. Attiecības ir "pasākums", kurā piedalās divi. Jā, un neapspried savu privāto dzīvi ar citiem. Darbā vai biznesā jādarbojas ar iedvesmu. Tiks novērtētas jaunas idejas un netradicionāli risinājumi.

LAUVA

Ko nevar panākt ar enerģisku rīcību un argumentiem, to dažkārt itin viegli izdodas sasniegt ar šarmu un smaidu. Ja jūti, ka darbi nekust no vietas, liec lietā personīgo pievilcību. Tā atvērs vairākas durvis. Darbā vai biznesā patiesi var nākties risināt sarežģītus jautājumus un tikt galā ar neprognozējamām situācijām. Ar idejām un atbalstu var palīdzēt seni labi draugi. Mājās nesāc nopietnus saimniecības darbus vai remontu. Brīvdienas vislabāk pavadīt izklaidējoties. Atļauto iespēju robežās.

JAUNAVA

Ļoti bieži Jaunavas zodiaka zīmes cilvēki ir noskaņoti mācīties, papildināt zināšanas, iegūt jaunas. Pasaulē dzīves stils mainās un tehnoloģijas straujiem soļiem iet uz priekšu - grēks būtu palikt ierastajā komforta zonā. Ja pēkšņi saproti, ka pietrūkst zināšanu vai iemaņu, tad piesakos kursos, noklausies online semināru, pats meklē informāciju internetā. Darbā nopietni pienākumi, taču lieliskas iespējas stiprināt autoritāti. Brīvdienās prieks no saziņas ar draugiem, bet šis un tas pārdomājams sirdslietās.

SVARI

Pirmajā vietā finanses. Jāieskatās bankas kontā un jāsaprot vai ienākumi un ikmēneša izdevumi līdzsvarā. Ja aina nav tik pievilcīga, kā gribētos, tad esi apdomīgs tēriņos. Nav jāpērk tā skaistā šallīte vai kaklasaite tikai tāpēc, ka glīta un tikai tāpēc, ka modē. Patlaban labāk pietaupīt nevis tērēt. Tas attiecas arī uz kredītiem un līzinga pirkumiem. Varbūt ir jālūkojas pēc cita darba ar iespējām nopelnīt vairāk vai jāattīsta aktuāls biznesa virziens. Attiecībās Svaru zīmes cilvēki vēlas harmoniju, un patlaban ir dota iespēja kaut ko mainīt un darīt tā, lai mīļāk un sirsnīgāk.

SKORPIONS

Dienu gaita lielā mērā atkarīga no atmosfēras tev apkārt. Diezgan jūtīgi uztversi līdzcilvēku izteikums vai rīcību. Ir jāturas tālāk no ļaudīm, kas par visu čīkst un žēlojas, kam bez apstājas viss ir slikti. Neņem tuvu pie sirds, ja kāds runā vai dara to, kas tev nav pieņemami. Tas tikai traucēs virzīties uz priekšu. Darbā vai biznesā interesantas idejas. Šis gan nav labvēlīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai, bet nākotnes plānus var apdomāt – "uzlikt uz papīra", parēķināt. Iespējama sekmīga sadarbība ar ārzemēm, kaut vai virtuāli.

STRĒLNIEKS

Lietišķajās lietās nemierīgi. Strauji un negaidīti var mainīties situācijas. Kaut ko ietekmēt būs grūti, tāpēc labāk piemēroties. Strēlnieka zīmes cilvēki ir elastīgi, ātri pieņem pārmaiņas un spēj darboties visdažādākajos apstākļos. Varbūt kādā brīdī gribēsies "pateikt visiem visu", bet noskaiti līdz desmit un padomā, vai ir vērts. Donkihota cīņa ar vējdzirnavām nebija veiksmīga. Būtu vēlams vairāk laika veltīt privātajai dzīvei, un padomāt par romantisku pasākumu, kas attiecībām dod jaunu krāsu gammu.

MEŽĀZIS

Sūrs darbs, saldi augļi, vēsta latviešu tautas sakāmvārds. Atroti piedurknes un ķeries pie darāmā. Uz ātru peļņu gan neceri, tā nāks pamazām. Ja paveras jaunas iespējas, tad vajadzētu pievērst uzmanību juridiskām niansēm un norunas nostiprināt līgumos. Cits sakāmvārds skan: solīts makā nekrīt. Esi uzmanīgs. Ja kārtojamas darīšanas iestādēs, tad labi jāsagatavojas. Brīvajā laikā paveicami darbi mājas saimniecībā un arī par saskaņu ar mīļoto jāgādā. Brīvajiem cilvēkiem sirdslietās iespējami negaidīti piedzīvojumi. Saglabā savu Mežāža apdomību.

ŪDENSVĪRS

Noderēs dzīves gaitā uzkrātā pieredze – varbūt palīdzēsi kādam ar padomu, varbūt pats izdarīsi vērtīgus secinājumus. Darba pilnas rokas, bet atceries, ka katrs „peles klikšķis” kaut ko maksā. Nav jākautrējas apspriest atalgojuma jautājumus. Turklāt visas vienošanās jānoformē juridiski. Tev allaž daudz interesantu ideju, bet, lai tās iedzīvinātu, vajadzīga arī teorētiskā bāze. Lielisks laiks mācībām – vienalga vai tie ir attālinātie kursi vai vecāko kolēģu pieredzes stāsti. Brīvajā laikā dodies piedzīvojumos – izbraucienā pa Latvijas skaistajām vietām vai klejojumā pa krodziņu āra terasēm.

ZIVIS

Jauni plāni. Kurš astrologs teica, ka Zivis ir duāla zīme un katra no viņām peld uz savu pusi? Šoreiz pavisam noteikti tas nav par tevi. Ir ideja un ir savs skatījums, kā to realizēt. Ja jūti, ka pietrūkst zināšanu, tās var iegūt tiešsaistes kursos. Iespējams, prātā nāks interesantas idejas par peļņu. Lai citi brīnās – tās ir viņu tiesības. Tikai neklausies tajos, kas skeptiski noraida. Brīvajā laikā aktīva saziņa ar radiniekiem. Kādam jāpalīdz praktiski, kādam nepieciešams morālais atbalsts. Brīvdienās parosies mājas saimniecībā un tad aizbrauc kaut kur pie dabas, lai izvēdinātu galvu.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!