Zināms Ričarda Bolotņika nākamās cīņas pretinieks un datums

Ričards Bolotņiks

FOTO: Boris Simson/LNK Boxing

Latviešu bokseris Ričards Bolotņiks savu nākamo cīņu aizvadīs pret britu Džošua Butasi, vēsta cīņas organizatori "MTK Global".

Rīkotāji vēsta, ka vasarā trīs dažādās nedēļās plānotas cīņas "Fight Camp" turnīrā. Pēdējā nedēļā - 14.augustā - ringā kāps arī pussmagā svara "Golden Contract" čempions Bolotņiks un Riodežaneiro olimpisko spēļu bronzas medaļnieks vieglajā svarā Buatsi.

Zināms, ka cīņa notiks Lielbritānijas pilsētā Grentvudā. Pagaidām vēl gan nav skaidrs, kurā svara kategorijā cīnīsies abi bokseri.

Bolotņiks savu pēdējo cīņu aizvadīja pagājušā gada decembrī, kad "Golden Contract" turnīra finālā uzvarēja vācieti Seržu Mišelu. 31 gadu vecais Bolotņiks karjeras laikā uzvarējis 18 no 24 cīņām, astoņas no tām noslēdzot ar nokautu.

Tikmēr Buatsi 2019.gadā bija Lielbritānijas labākais bokseris vieglajā svarā, bet trīs gadus iepriekš tika arī pie olimpiskās bronzas.

15.maijā brits ar tehnisko nokautu uzvarēja Danielu dos Santosu un svinēja savu 14 uzvaru karjerā. Viņš 12 no 14 cīņām uzvarējis ar nokautu un aizvien nav cietis zaudējumus.

Redaktors iesaka