"Viņu saspieda ar riteni." Pie lielveikala Ķengaragā kravas auto nāvējoši uzbrauc sievietei

Apollo.lv
"Viņu saspieda ar riteni." Pie lielveikala Ķengaragā kravas auto nāvējoši uzbrauc sievietei
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Pirmdien, 14. jūnijā, Rīgā noticis ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā bojā gājis cilvēks. TV3 raidījuma "Degpunktā" satiktie aculiecinieki norāda, ka kravas automašīnas vadītājs sievieti nav pamanījis.

Sieviete zem kravas automašīnas riteņiem pakļuva Rušonu ielā, pie tirdzniecības centra "Beta".

Aculiecinieki raidījumam stāsta, ka ceļu līdz ieejas durvīm viņa mēroja pa stāvvietas teritoriju un "Renault" kravas mikroautobusa šoferis gājēju vienkārši nepamanīja, jo tobrīd lēnām brauca atpakaļgaitā. No vadītāja skata punkta kundze atradās tā dēvētajā "aklajā zonā". Nelaimes gadījumam bija daudz aculiecinieku – viens no tiem ir blakus esošās stāvvietas sargs, ar kuru aprunājās raidījums.

"Es ieraudzīju jau tad, kad sieviete gulēja zem mašīnas. Zem busiņa. Viņu saspieda ar riteni. Ar rezerves riteni, kas busiņam piestiprināts apakšā. Acīmredzot, kad viņš brauca, augšējā ritošā daļa aizgāja pāri, bet tas rezerves ritenis viņu aizķēra. Viņu nevarēja izvilkt ārā.

Pats vadītājs – jauns puisis, apmēram 22-27 gadus vecs. Viņš, kopā ar strādniekiem, ar domkrata palīdzību pacēla pusi mašīnas," stāsta stāvvietas apsargs.

Notikuma vietā ieradās mediķi un ugunsdzēsēji.

Sievietes dzīvību glābt neizdevās un no gūtajām traumām viņa mira turpat notikuma vietā. Policija šobrīd turpina skaidrot notikušā apstākļus, kā arī vērtēt autovadītāja vainas pakāpi, ziņo raidījums.

Vairāk par notikušo skaties "Degpunktā" sižetā:

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu