"Es sākumā pat neticēju, ka cilvēks ir sadedzis." Daugavpilī uz ielas nāvējoši aizdedzinājies vīrietis

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Pirmdienas vakarā Daugavpilī noticis traģisks notikums - 55 gadus vecs vīrietis uz ielas pašaizdedzinājās un nākamajā dienā no gūtajiem apdegumiem mira, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā".

Ap plkst. 19.00 Daugavpilī kāds Vidzemes ielas iedzīvotājs skatījās pa istabas logu un otrpus ielai redzēja savu 55 gadus veco kaimiņu. Vīrietis stāvēja pie kādas mājas un aplēja sevi ar nezināmu šķidrumu. Kaimiņiene Viktorija briesmīgo stāsta turpinājumu dzirdēja no saviem vecākiem.

Vīrietis jau bija guvis ļoti plašus ķermeņa apdegumus, par spīti kaimiņa centieniem liesmas apslāpēt. Ieradās gan ugunsdzēsēju un mediķu brigādes, gan Daugavpils iecirkņa policijas ekipāžas. Cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Otrdienas rītā tomēr tika saņemta traģiska ziņa, ko apstiprināja arī policija.

"Nomira. Šodien plkst. 9.30 no rīta. Mēs tepat netālu dzīvojam, es pat sākumā neticēju, kad teica, ka tas cilvēks sadedzis," stāsta Viktorija, kura dzīvo Vidzemes ielā.

Kāda cita kaimiņiene aizsaulē aizgājušo vīrieti un viņa sievu apraksta kā lāga iedzīvotājus, kas abi strādāja pie mājas remonta un dzīvo saticīgi:

"Labi cilvēki, ģimene arī laba, kas tur notika, nevaru saprast. Runā, ka tur dzīvo dzērāji un bezpajumtnieki, bet nē, labi cilvēki. It kā teica, ka bijuši skandāli, strīdējušies, bet nekā tāda nebija, ģimene kā ģimene."

Par notikušo ir sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 13.nodaļu - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Policija skaidro notikušā apstākļus un sīkāku informāciju izmeklēšanas interesēs pašlaik nesniedz.

Vairāk par notikušo skaties "Degpunktā" sižetā:

Aktuālākās ziņas